2737
2734

عاقا منکه دوران مجردی خداروشکر الحمد اللله خیلی داره بهم حال میده

خیییییلی خوش میگذره بهم. طعم شیرینی زندگیو دارم قشنگ حس میکنم. 

اما از عشقم کاملا جدا هستم. 

عاشششششق ازدواج هم هستم چون بسیار آدم ازدواجی هستم😁😁❤️🤦🏻‍♀️

از بهمن هم میرم دانشگاه إن شاالله خوشی ها چندبرابر😻😻🤩🤩😍😍😍

حالا من درباره ازدواج خیلی دیدم خوبه احساس میکنم خوشبخت تر از الان میشم اما الانم فقط داره بهم خوش میگذره

به نظرتون به عشقم برسم متأهل بشم بهتره یا الان بهتره؟ 

منفی ها نظر دهی ممنوع چون من خیلی حرفه ای قانون جذبی هستم😻🤩😍

💐💐💐نه جداً...! حالا کدوم بهتره به نظر شوما؟ 😍

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فعلامجردی.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738

اول دانشگاهتو برو بعد به ازدواج فک کن قشنگ

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

اگه تازه دانشگاه قبول شدی و سنت هم کمه،ازدواج نکن،من با اینکه زندگیم خوبه هنوز از اینکه زود ازدواج کردم پشیمونم

🎨 گالری   ❤زندگی آبتنی کردن در حوضچه ی اکنون هست ❤                *سهراب سپهری*

اگه سنت كمه به نظرم زندگي الانت خيلي بهتره

و ازدواج هم اگه دير بشه خوب نيست

ولي اون آزادي ذهني كه الان داريو بعد از ازدواج نخواهي داشت چون ازدواج خيلي ذهن رو درگير ميكنه .

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
اگه خانواده ی خوبی داره ازدواج کن

خانواده اش فوق العاده اند به نظرم 

خیلی شناخت ندارم چون یه شهر دیگه اند

من تهرانی هستم اونا اصفهونی🤩😍

اما خودش دانشجوی دکتری دندونپزشکی هست...دانشگاه تهران

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2706