2733
2734
عنوان

شما بودین چه تضمینی ازش میگرفتین؟

130 بازدید | 22 پست

اگر با کسی تو ارتباط آشنایی بوده باشین ..بعد بدون دلیل ول کنه بره بعد یکسال نیم نبودش برگرده و ابراز پشیمونی کنه و با خانواده ازتون خواستگاری کنه شما برای ادامه زندگیتون در آینده باهاش چه تضمینی ازش میگیرین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ تضمینی

چو ادمی ک بخواد ب زور تضمین با ادم بمونه همون بهتر ک جمع کنه بره از مملکت 😆

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
هیچ تضمینی چو ادمی ک بخواد ب زور تضمین با ادم بمونه همون بهتر ک جمع کنه بره از مملکت 😆

نه دوست عزیز اینطوریا هم نیست اگر اینطور بود عقدی صورت نمی گرفت اتفاقا از مرد جماعت باید تضمین سنگین گرفت 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
2738

قبول نکن

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
دلیلش فعلا چیزی نگه و بگه پشیمونم 

نمی شه بدون اینکه دلیل را بدونی اصلا نرو جلو‌. ممکنه زیر سری داشته بوده باشه رفته دیده نشده آمده سراغت 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
نه دوست عزیز اینطوریا هم نیست اگر اینطور بود عقدی صورت نمی گرفت اتفاقا از مرد جماعت باید تضمین سنگین ...

صدالبته که تضمین قانونی منظور من نبود چون این رسمای عجیب غریب اونم به پشتوانه ی قوانین مزخرف خانواده هر رووووز دارن با آب و تاب بیشتری توی جامعه رواج پیدا می کنن.

من یک نوع قول گرفتن یا تضمین خواستن عاطفی توی ذهنم بود، حالا نمی دونم منظور استارترو درست فهمیدم یا نه.

ضمنن

من معمولن به پستایی ک با عبارت "با مردها باید فلان کرد" یا "با زن ها باید چنان بود" شروع می شه جواب نمی دم. دلیلشم اینه که این یک نوع توهین آشکار به انسان بودن افراد هست.

شبخوش

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
صدالبته که تضمین قانونی منظور من نبود چون این رسمای عجیب غریب اونم به پشتوانه ی قوانین مزخرف خانواده ...

جواب ندادی الانم 😃 

فقط بخواید که واقعیت اینکه این یک سال و نیم چی بر سرش گذشته که پشیمون برگشته رو توضیح بده ؛ قطعا تو این مدت کم اذیت نشدین ، کمترین حقتون این هست که بدونین برا چی رفته و این مدت دوری براش چطوری گذشته . با توجه به اینکه میگی خانواده هم پیش قدم شدن برای خواستگاری بگو تا من نفهمم علت این چرخش و پشیمونیت چیه اصلا نمیتونم به ازدواج فکر کنم . 

2706