2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این قیمت ب ریال یا ب تومان؟ چه زشته

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
2738

یک میلیونو سی صد و پانزده هزار تومن، چ خبره همین فروشهای اینترنتی فقط میچپونن ب آدم خوب برو بازار بخر

میخوام با خوردن سیاه دونه بترکونم 🤬هر روز صبح بلند میشم قبل ناشتا سیاه دونه ی تلخ رو میجوم🥴 یا با اب جوش میخورم🤒، اینقدر میخورم که این ماه دو دستی جنین رو به آغوش بکشم🤗این ماه باردار میشم بگو یا علی✌برمحمد مصطفی خاتم انبیا بفرست صلوات، اللهم صلی علی محمد وال محمد،وعجل فرجهم
همه نظرات مثبت بودن

والا من تو تاپیک شما نظر خاصی ندیدم راجبش. درضمن من نظر شخصی خودمو گفتم اگه قراره بخریش چرا نظر بقیه رو میپرسی

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
یک میلیونو سی صد و پانزده هزار تومن، چ خبره همین فروشهای اینترنتی فقط میچپونن ب آدم خوب برو بازار بخ ...

خب عزیزم منم ازاینجا نمیخرم خودم بازار دیدم ۵۶۰بود اومدم نظرات مصرف کننده هاشو تودی جی کالا خوندم گفتم یه نظری هم ازنی نی سایت جون بخوام😊

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤
2706