2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی راحت تر از سزع ولی درکل زایمان سخته سز سخت تز باید باهاشون همکاری کنی داد بزنی جیغبزنی هم دیر تر تموم میشی هم واسه بچت بده باید وقتی درد داری نفستو بدی تو درد قطع شده هوای تازه بگیری ذکر یا فتاح هم زیاد بگو و اون لحظه بیشتر واسه سلامتی همه بچع ها دعا کن 

ورزش و نرمش و پیتده روی داشته باشی خیلی بهتره.من لیاسار و بت دست میشستم تا لحظه آخر ی عنوان ورزش.نماز واقعا عالیه .همین حرکات نماز خودش خیلی خوبه و کمک میکنه .موقع دردم نباید اصلاجیغ و دادبزنی فقز نفس عمیق

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ورزش و نرمش و پیتده روی داشته باشی خیلی بهتره.من لیاسار و بت دست میشستم تا لحظه آخر ی عنوان ورزش.نما ...

از چند هفته پیاده روی کردی!

نماز نشسته میخوندی؟

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
از چند هفته پیاده روی کردی! نماز نشسته میخوندی؟

من از اول پیاده روی رو داشته داشتم فقط ۷ماهنی رو زیلد نه.نمازو مثل قبل بخون.من اوایل یکم ترس داشتم نشسته میخوندپ ولی خوده نمازواقعاعالیه بخصوص حالت رکوع و از اون بهتر سجده اش

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️