2733
2734
عنوان

درد نوک سینه

160 بازدید | 7 پست

سلام 

دوستان اگه کسی جواب بده لطفا من بخاطر وزن بالام پریود نمیشم باید دوفاستون بخورم پری بشم الان این ماه خوردم پری نشدم بعد کمر درد شدید با درد نوک سینه شدید دارم خیلی افتضاح درد میکنه احتمال داره باردار باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ب نظرم امیدواری نده ب خودت عوارض قرصاس بیخیال باشی خیلی بهتره الان دوساله اقدامم پیر شدم دیگه انقد گفتم نکنه این ماه بشم نکنه فلانه ولی دیگه دکترم نمیرم رو اوردم ب اصل کاری ترین دکتر چون خودش بخواد صلاحش باشه میده دکتر و بقیه وسیلن درضمن بگما دکترم بعد دوسال ازمایشات و سالم بودن گف نمیخواد دیگه بیای پیشم برو طبیعی اقدام کن چون هیچ موشکلی ندارین

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
عزیزم ب نظرم امیدواری نده ب خودت عوارض قرصاس بیخیال باشی خیلی بهتره الان دوساله اقدامم پیر شدم دیگه ...

منم ۱سال و نیمه درحال اقدامم منم خسته شدم اونایی که بعد من عروسی گرفتن خدا بهشون بچه داده من هنوز رو هوام😔😔😔😔

2738