2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزن گوگل طرز تهیه شو بخون..فک کنم اگ‌برنج نیم دونه یا برنج ریز نداشته باشی باید برنجو خیس کنی بعد پهنش کنی رو دستمال تا خشک بشه خشک ک شد اسیاب کنی مثلا ی لیوان ارد برنج زیاده واسش نصف لیوان ارد ریختی شما یدونه نصفی اب بریز منم تاحالا درست نکردم خودت سرچ کن ببین درسته یانه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

عزیزم 30 سی سی شیر و بجوشون یکم ک سرد شد یه قاشق مرباخوری آرد برنج با شکر و قاطی کن بزار رو حرارت ملایم هم بزن وقتی غلظتش مثل ماست شد آماده اس

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

فرنی: تو یه لیوان شیر سرد یه قاشق آرد برنج رو حل کن بعد بریز تو یه قابلمه و بزار رو حرارت و همش بزن یه قاشق غذاخوری هم شکر بزن. مدام هم بزن تو جوش بیاد جوش اومد زیرشو کمتر کن و بزار ۲۰ دقیقه بجوشه. بهش سرلاک برنج هم بده. سوپ درست کن بدون پیاز و ادویه فقط کمی نمک بزن. تو سوپ براش نرمه برنج هم بریز. تو سوپ کتف مرغ براش بنداز. برا کته هم یه ته فنجون براش کافیه آبشم که دوبرابر اندازه برنج باشه با کمی نمک

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢