2737
2734

اگه جای من بودید چی میکردید یک دختر ماه دارم مامانش براش بمیره یک شوهر دارم باور میکنید نمیشناسمش .شش ساله عروسی کردم دوسال با مادر جونش بودم جداشدم هرروز منت خونه برات گرفتم .کلفت مادر جونش .به قرانهمش خونه زندونی شدیم اجازه ندارم تا سر کوچه برم تف به این زندگی مجردی یک پسره که نوه عمه مامانم میشه دوست داشتم حالا بیا برای زن چه زندگی ساخته ماشین بنزبراش خریده لیاقت من زندونی بودن خالا نو خونه همش میخورم شدم نود من چیکار کنم الان تنها خوابیدم خودم بادرس کردم که شوهرنحسم رو نبینم   

دقیقا مشکلت با شوهرت چیه؟؟منکه نفهمیدم

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مشکلت با شوهرت چیه؟؟منکه نفهمیدم

چرا من باید زندونی باشم .چرا باید برای مادرشکار کنم چرا باید به خاطر خونه تیکه بندازه مگه کار زیادی کرده .چزا زندگیش پدرو مادرش هستن 

2728
چرا من باید زندونی باشم .چرا باید برای مادرشکار کنم چرا باید به خاطر خونه تیکه بندازه مگه کار زیادی ...

چقد وابسته س،شوهرت 

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!