2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاید یه سوال😳😳

432 بازدید | 40 پست

سلام ( ببخشید بابت سوالم مجبور شدم اینجا مطرح کنم ) 

خواهرم 14 سالشه تقریبا یک / یکونیم ماهه بی اختیاری قطره ای داره 

خودش میگه احساس میکنه مثانه اش کامل خالی نمیشه و ریزش قطره ای داره و مجبوره نوار بزاره تو این یه ماه 

دکتر بردیم ازمایش و سونو داد هیچ مشکلی نداشت دکتر نمیخواست براش دارو بنویسه ولی گفت من ریزش قطره ای دارم و الکی احساس نمیکنم و .. دکتر براش قرص ( تولرین ) برای رفع بی اختیاری و تکرر ادرار نوشت بنظرتون تاثیری داره؟ 

ادرار منظورته یاخون

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

عفونت نداره؟ 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گاهی اوقات فشار عصبی باعث تکرر یا سوزش ادرار میشه دخترعمه من بچه که بود نوجوانیش یک عالمه انتی بیوتیک بیمارستان بهش تزریق کردن بابت عفونت ولی درمان نمیشد که اخر سر یه دکتر درست حسابی دارو اعصاب داد بهش 

2706