2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زنعموم تازه زایمان طبیعی کرده بود من کلاس اول بودم رفتیم بیمارستان من یهو پتویی ک رو پاش پهن کرده بودنو کشیدم اون ور یهو همه جیغ کشیدن هیچی پاش نبود لخت بود حالا بابامو دوتا عمو هامم تو تو اتاق بودن خودشونو زدن ب ندیدن الان ک یازده سال گذشته هنوزم زنعموم فوش میده بهم😂😂😂😂😂😂😂😂

تیکر کنکورمه دعا کنید برام😍💪
تو دوران عقدم یه سال پیش تو آشپز خونه هم دیگرو بوس میکردیم مامانم اومد 😨🙈🙈🙈🙈🙊🙊🙊

وای تو منی؟ من اولین بار بود اومده بود خونمون مردم از خجالت

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2738
تو دوران عقدم یه سال پیش تو آشپز خونه هم دیگرو بوس میکردیم مامانم اومد 😨🙈🙈🙈🙈🙊🙊🙊

من همچین اتفاقی توی سالن خونه مادرشوهرم افتاد ک دایی وزندایی شوهرم اومدن داخل گویا در حیاط بازبوده.دودمانمون به باد رفت ازاونموقع نرفتم خونه داییش ک باشون رو در رو نشم

بذار من از شب حنابندونم بگم شب حنابندونه شام تالار انداخته بودیم ومراسم توی خونه من تو ارایشگاه بودم موقع شام و شوهرم اومده بود منو ببره خونه که قبل از مهمونا خونه باشم جلوی ارایشگاه حتی شوهرم نیومد در ماشینو واکنه من بشینم همینجوری نشسته بود توی ماشین منم درو وا کردم چون لباسم مدل ماهی بود از جوب که پامو میخواستم بندازم اینطرف جوب تو ماشین پام رفت داخل جوب و افتادم حتی اونموقع هم پیاده نشد شاگرد ارایشگاه دم در بود منو یهو دید اومد کمکم اون تکون هم نخورد از سر جاش یاد اون لحظه میوفتم با گذر هشت سال نمیدونم گریه کنم یا خنده

2706