2733
2734
عنوان

خانوم های ۲۰ تا ۳۰ سال بیاین

741 بازدید | 90 پست

خیلی از تاپیکِ خانم های بالای ۳۵ سال خوشم اومد 

حالا شما

خانم های بین ۲۰ تا ۳۰ سال از خودتون بگید

و اینکه دوس دارید ده سالِ دیگه توو چه شرایطی باشید

من

۲۵ سالمه

۴ساله ازدواج کردم

یه بچه دارم 

مهندسم ولی فعلا کار نمیکنم قبلا توو شرکت کار میکردم

دوس دارم ده سال دیگه 

سه تا بچه داشته باشم

و خونه دار شده باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

منم 25 سالمه

عقدم دوماه دیگ به امیدخدا عروسیمه

مهندسم ولی سر کار نمیرم

دلمم دوتا بچه میخاد دختر باشن چه بهتر

واسه کارم دوس دارم با شوهرم به جاهای خوب برسیم تو کارمون

خداروشکر 

خانم دکتر بشم. درآمدم هم بیشتر بشه. ازدواج موفق هم داشته باشم😊

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

من 25 سالمه دوتا دختر دارم 7 ساله و 1 سالونیمه در حال حاضر خانه دار 

دوست دارم بچه هام بزگ بشن و من موفقیتشونو ببینم، خونه بخریم از مستاجری خلاص بشیم.......... 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

من۲۴سالمه خونه دارم دوسداذم ده سال دیگه یه دوقلو با یه پسر داشته باشم چون خانواده پرجمعیت خیلی دوسدارم همینکه خانوادم و همسرم و بچه هام تنشون سالم باشه بسته

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706