2410
2553
عنوان

خیانت خیانت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 92 پست
بهتر ازاینکه که به مرد حق بدم حقوق من ضایع کنه. من نمی پذیرم.. 

دوسال بااین مشکل کنار اومدم.با رفتار درستم دونه دونه اشتباهاتشو گذاشت کنار الان دوساله تو ارامشم..ارزششو داشت.وقتی دیدم همه خوبه درست شده.بچه دار شدم..وقتی بچه اومد بهترم شد..بیشتر خونس تا بیرون.

باید بلد باشی با اشتباهش چطوری برخورد کنی ک دیگ اونو تکرار نکنه..

اگ با دعوا زندگی میکردم.شاید همون سال اول طلاق میگرفتمو الان به عنوان یه زن مطلقه سرکار میرفتمو هزارجور مشکل بدتر از خیانتو به جون میخریدم..

پس همین خل بودنم باعث شد تو زندگیم بمونمو بجنگم به ارامش برسم.مادر بشم.

هرکسی تحملش یه حدی داره..من به شما حق میدم..نمیگم باید ببخشی و ازاین حرفا..من فقط تجربمو گفتم..مشکلات فراموش نمیشن..اما میشه ازشون فاصله گرفت..

فرصت بده بهش..با برخورد درست.با یه حرفی ک شرمنده ی خودت بکنی..اگرم به هیچ عنوان نمیتونی کنار بیایی ک خوب جداشو..چون مطمئن باش با دعوا فقط به مدت این کارشو کنار میذاره...بعد دوباره.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این حرف آخرت گل بفرس خیلی بدم اومد. خیانت کنن گل میفرستی آه آه 

اگه خیانت کرد بی دلیل نبوده

شاید دچار کمبود محبت بوده..باید همه جوانبو در نظر گرفت..بعدشم ادم واسه یک مشکل فقط یکروز باید غصه بخوره بعد یا باید بفکر حل کردنش باشه یا پاک کردن صورت مسئله..من پیشنهاد گلو واسه این دادم ک بعدها استفاده کنی...ن اینکه گل بگیری بری بگی ممنون ک منو نادیده گرفتی عزیزم لطف کردی😐بازم از این کارا بکن من همیشه برات گل میفرستم

هر کلام جایی و هر نکته مکانی دارد..لازم نیس حتما گل بفرستی 

2456
چی میگی تو. نفهمیدم اصلاااااا

مگه نگفتی شوهرت میگه خونه نزدیک محل کارم میگیرم و خودتم بیا نگاه کن که همکارش که باهاش رابطه داشته از اونجا رفته؟؟؟ خو اعتماد کن دیگه

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
مگه نگفتی شوهرت میگه خونه نزدیک محل کارم میگیرم و خودتم بیا نگاه کن که همکارش که باهاش رابطه داشته ا ...

از اونجا نرفته. میگه بیا ببین. باش حرف نمی زنم 

وگرنه کارمند رسمیه. 

خب بگو چه کارایی کردی عزیزم

یه مثال میزنم..

سال اول ازدواجمون..شوهرم یه روز اومد گفت دوستام قرار گذاشتن.بریم مسافرت مجردی.بااین ک احتما میداد مخالفت کنم بازم پیشنهادشو داد ک منم اجازه بدم بره..اگ میگفتم نه. تا الان ک ۴سال گذشته عقدش تو دلش میموند همش اذیت میکرد.پس یه لحظه به اینده فکر کردم.گفتم باشه عزیزم برو باوجد اینکه میدونستم بینشون دختر هست.یعنی دوست دختر دوستاشم بودن.

سه روزه برگشت..کلی ام ازم تشکر کرد ک اجازه دادم بره.منم گفتم خوشحالم ک تو تو خوشحالی دیگ در موردش حرفی نزدم.یه ماه بعدش .باهاش قرار کافیشاپ گذاشتم.تیه موقعیت اروم مناسب دونستم ک درمودش صحبت کنم..یه حرفی انداختم ک مربوط به مسافرت باشه.بعد ناراحتیمو به روش اوردم..

ک من باوجود اینکه دوست نداشتم بدون من مسافرت بری اجازه داادم بری تا ناراحتیتو نبینم..دلم نمیخواست باعث ناراحت شدنت بشم.سال اول زندگیمون منو سه‌روز تنها گذاشتی..و ازت میخوام ک اگر احتیاج به این سفرهاداری.منم کنارت باشم.دوست ندارم ازت فاصله بگیرم.

بعد عید اون سال منو با بلیط سفر باکو سوپرایز کرد..بعد اون حتی یک بارهم بدون من مسافرت نرفت..اگر من نرمم نمیره..

شاید اگ دعوا میکردم میگفتم اگ میخواستی مجردی عشقو حال کنی چرا زن گرفتی مسلما از ازدواجش به کل پشیمون میشدو تو زندگی همش باهم بحث میکردم سر مسافرت رفتن.

یه مثال میزنم.. سال اول ازدواجمون..شوهرم یه روز اومد گفت دوستام قرار گذاشتن.بریم مسافرت مجردی.بااین ...

حرفات رو قبول دارم خانمی ولی اینم در نظر بگیر همه ی مردها مثل هم نیستن،،، بنظر من شوهرت خیلی ادم فهمیده ایی هست ک کارت رو درک کرد و قدر دونست نه اینکه پروتر بشه و وقیح تر

2714
حرفات رو قبول دارم خانمی ولی اینم در نظر بگیر همه ی مردها مثل هم نیستن،،، بنظر من شوهرت خیلی ادم فهم ...

وقتی از جون دلت مایع بذاری میتونی اخلاق شوهرتو تغییر بدی..شوهرمنم مثل بقیه مرداس..ولی حالا اخلاقش مثل خودم شده..

عزيزم من نميدونم رابطه شما با همسرتون چطوره واخلاق و خصوصيات شوهرتون هم نميدونم ولي از لحاظ بعضي روانشناسا ميگن هر مرد ممكنه يه بار تو زندگيش خيانت كنه ولي الان من از تجربه شخصي خودم بهتون ميگم كه مردي كه يكبار خيانت كرد ترس و قبح خيانت واسش ميشكنه متاسفانه يعني دايما بايد بدون اينكه خودش بفهمه كنترلش كني تا خيالت راحت باشه هيچ وقت خيانت فراموش نميشه فقط به مرور زمان كمرنگ تر ميشه اگه من جاي شما بودم حق طلاق رو صددرصد ازش ميگرفتم و سعي ميكردم يه چي بنامم شه چون مردها غيرقابل پيشبيني هستن

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

من فقط اعتقاد و باورم اينه كه اوكي به شوهرت يه فرصت دوباره بده و باورش كن ولي يه تضمينم واسه اينده خودت بزار

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
2706