2733
2734
عنوان

میشه ازدواج مصلحت یکی نباشه!!!یعنی به ضررشه ازدواج؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2012 بازدید | 98 پست
تو برای خالت به نیت ۱۴ معصوم ۱۴۰۰۰ تا صلوات بفرست به این نییت یه خواستگار مناسب براش بیاد ایمان داشت ...

منم برا خواهرم بخونم.ان شالا همه دخترا خوشبخت بشن.بخدا شوهر چیز توفه ایی نیست ولی خوب هر دختری دوست داره خودشو تو لباس عروس ببینه مادر بشه

ینی چی حالا با ازدواج نیاز عاطفی و جنسی خیلیا رفع شده؟؟اینهمه طلاق چیه پس خوبه ازدواج کنه با یه بچه ...

چی بگم والا...

ادم اعصابش خوردمیشه گاهی از حرف مردم و....دلم میخواد زودازدواج کنه یکم روحیش عوض شه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم  شماالان راضی ازازدواجت؟؟

من برای شفای مریضی نذر کردم خداروشکر بخیر گذشت، من خودم مجردم ۲۸ سالمه برای ازدواج هم دو بار نیت کردم خواستگار باب میلم نبودن ولی اتفاق افتاد هر دو بارشم سریع خواستگار اومد قبلشم داشتم ولی متاسفانه من شرایطم خیلی فرق میکنه شاید نتونم ازدواج کنم چون پسرخالم منو میخواست خواهر و مادرش نزاشتن اون الان با یه دختری که از من پایینتره ازدواج کرد شرایطپسر خالم عالی بود اگه بهتر از اون نیاد من ازدواج نمیکنم

نه بابا دیرنیس هنوز من عمه هام ۲۸_۲۹ازدواج کردن با موردای خییییلی توپ 

اره بخدا.منم خریت کردم هر چی دیرتر بهتر.الان خواهرم با مرد توپ ازدواج کنه همه چی داره ولی من چی ندارم.حسودیم میشه ولی خواهرمه انشالا خوشبخت بشه.خدای منو شوهرم هم بزرگه.ادم از خدا بخاد میده بهش

2728
خاله منم سن بالا ازدواج کرد فکر میکنم ۴۵ اینطورا اونم خواستگار مناسب نداشت تازه بنده خدا تا زمان ...

بعدمیگن مصلحت واقعا الان چه مصلحتیه که ادم اینقد دردوعذاب بکشه

ینی چی حالا با ازدواج نیاز عاطفی و جنسی خیلیا رفع شده؟؟اینهمه طلاق چیه پس خوبه ازدواج کنه با یه بچه ...

آخی عزیزم چرا آخه میخوای با ی بچه طلاق بگیری شوهرت عیبش چیه.البته فضولی نباشه

2738

خیلی سخته میدونم منم چشیدم😔واقعا میترسم از اینکه تنها بمونم

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
یه مدت باید رها کنه موضوع را . یعنی شده برای بک ماه هم بهش فکر نکنه . بفرستینش مسافرت . دعا همیشه جو ...

مگه حرف مردم ومحیط وکنایه ها میزاره ک فراموش کنه...زنداییم یه تیکه بهش انداخت که میخواستم همون موقع بزنم تودهنش...اونوقت اون طفلی چی میکشه

آخی عزیزم چرا آخه میخوای با ی بچه طلاق بگیری شوهرت عیبش چیه.البته فضولی نباشه

طلاق گرفتم عزیزم چن ماهه هزارتا مشکل رفیق بازی مشروب بددهنی زن بازی روزی هزار بار خداروشکر میکنم گم شد از زندگیم فقط راحت شدم 

بقران اون موقع میگفتم پول نداشته باشه پولو میخوام چیکار فقط مثل همین شوهر دختر عموم اخلاق داشته باشه ...

منم دقیقا وضعیت تو رو دارم شوهر مرد خوب و سربه زیریه ولی از صفر صفر شروع کردیم شش سال پیش منم ۲۱سالم بود

دهنمون سرویس شده تا بتونیم خودمونو راه ببریم، 

طلاق گرفتم عزیزم چن ماهه هزارتا مشکل رفیق بازی مشروب بددهنی زن بازی روزی هزار بار خداروشکر میکنم گم ...

انشاا...یه مرد خوبم سرراه شما قراربگیره ازاین به بعد طعم خوشبختی بچشی

نترس عزیزم ازالان به فکر باش تو محیطای مختلف...خدابزرگخ

آخه من که از باطن کسی خبر ندارم که بخوام برم تو نخش...من واقعا از خود خود خود خدا میخوام😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2706