2733
2734

خیلی خیلی پاک بودم تومجردیم چشمام برق خاصی از معصومیت داشت اینو همه حتی یکی از استادام هم سر کلاس به همه گفت،ولی چه فایده لایق کسی شدم که لایقم نبود،خیلی سختی تو زندگیش تحمل کردم امابی نتیجه وحالا بایه بچه،پریشب دمادم طلوع خورشید بود خواب بدی دیدم از خواب پریدم وگفتم برم شوهرمو بیدارکنم کارش دورش نشه رفتم دیدم یه گوشی دستشه وبی اندازه روش زوم بود چون همرنگ گوشی خودم وخودش بود شک نکردم وگفتم ا تو که بیداری واومدم بخوابم دیدم هم گوشی من وهم گوشی خودش کنار خودم بوده چون اون تو اتاق میخوابه،رفتم گفتم دستت درد نکنه منو خر حساب کردی باکی داشتی پیام بازی میکردی اون انکار کرد وکلازد به حاساکه تو خیالاتی شدی وکدوم گوشی ورفت سر کارش ،من دست وپام بی رمق شده بود ودیگه خواب بچشمم نیومد،بعد از کارش اومد من اصلا محلش ندادم ادم نماز خون ومعتقدیه ،رفت قران اورد دست گذاشت رو تک تک صفحه هش که من نه کسیو دارم ونه چیزی

وخیلی قسن وایه ومیگفت من به این کتاب اعتقاد دارم واز خدا میترسم که قسم دروغ بخورم وباهزار قسم راضیم کرد که من خیالاتی شدم ،الانم اومد سیر بود وساعتای ده بهش شام دادم واونم خورد وخوابید بابی تفاوتی به من بااینکه قبلا اشتی کرده بودیم،من کلا بهش شک دارم نمیدونم امارش رو از کی بگیرم که تاساعت چند کار میکنه توشرکت چون یوقت پنج میاد یوقت هشت ویوقت نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم باردار بودم شوهرم خیلی مشکوک می زد نمی زاشت برم سر گوشیش حتی نصف شبا گوشیش می زاشت زیر با لشت طبع گرمی داشت کلا اصلا طرفم نمی یومد جاش جدا کرد بعد یه روز که گندش درامد خودش می گفت زن دوستش امده سراغش ۳ ما با تلفن باهاش صحبت کرده بود بعد می ترسید شوهر اون برا من مزاحمت ایجاد کنه خودش امد گفت شوهر اون فهمیده بود به کار زنش قسم خورد از طرف این هیچی نبوده مت خرم به کسی نگفتم الان میگم چه احمقی بودم باور کردم ۳ ماه با کسی باش تو این ۳ ماه فقط ارشادش کنی مگه میشه اینقد زبون ریخت باور کردم الان حیلی پشیمونم

۹/۹/۹۹به خواسته دلیم می رسم اگر خدا بخواد
2738
2706