2737
2734

به نظر من زنده موندن و  زندگی کردن تو این دنیا کلا خیلی سخته. درسته این که کدوم کشور به دنیا بیای و بزرگ بشی یا اینکه تو چه خانواده ای به دنیا بیای یا اینکه مجرد باشی یا متاهل، پولدار باشی یا بی پول توی مدل و میزان سختی کشیدنت تاثیر داره. اما به نطر من  همشون یه جورایی سخته. ذات زندگی کلا پیچیده شده با سختی و دردسر. حتی چیزایی که ما خوشمون میاد و آرزومونه هم اصلش سختیه مث بچه داری، ازدواج و.. و علتش هم نمی دونم چیه. این موضوع خیلی منو ناامید می کنه. شما تا حالا به این موضوع فکر کردید؟ نظرتون چیه؟ با من موافقین؟ 

از دید فلسفی همه چیش سخته

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فک میکنم وکردم به جایی نرسیدم ازاون میلیون اسپرم ها ماها بدشانسیم که گرفتیم اومدیم این دنیا

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
ولی مسلما ارزو داشتن تو ایران با یه کشور پیشرفته آزاد خیلی فرق داره

درسته ولی می دونی چیه؟ اونا وقتی تو اون محیط پیشرفته به دنیا میان قطعا آرزوها و انتظاراتشون هم بالاتر از ما شکل می گیره چون شرایطشون بهتره... پس اونا هم یه جورایی ناراضی می تونن باشن... 

ما انسان را در سختی آفریدیم. ..آیه قرآن

دقیقا منم یاد همین آیه می افتم خیلی وقتها که به این چیزا فکر می کنم و برام جالبه. ولی دلم می خواد از خدا بپرسم چرا آخه؟؟ کم تحمل و عجول آفریده شدیم ولی زندگی هم همه جوره سخته.. اون دنیا هم احتمالا تو عذاب به خاطر اشتباهاتمون.... خب چرا اینکارو با ما کرد؟ 

درسته ولی می دونی چیه؟ اونا وقتی تو اون محیط پیشرفته به دنیا میان قطعا آرزوها و انتظاراتشون هم بالات ...

بخوای اینطوری که فکر کنی قطعا به نتیجه نمیرسی پس هوش و سعی و تلاش برا چیه 

2706