2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارترشوهرمنم بخاطرجنسیت بچه  واژن منوباجوش شیرین غلیظ سوزونده بودجوری که کاملاجمع شده بودوآب ...

یاخداااا .طلاق گرفتی؟ بچه پسر میخواست ؟بعدبچه اوردی؟جنستیتش چی بود؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
صد سال دادگاه همچین رای نمیده

متاسفانه اصلا طلاق دادن دلیل نمیخواد

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
اخه گیرم که اصلا پسر باشه،مگه پسرچه گلی به سرادم میزنه که دخترنمیزنه مگه قدیم که پسرها روبرای جنگ و ...

والا منم نمیدونم این پسرچیه ک بعضیا انقد دوس دارن داشته باشنش .حالا قدیم خاندان شاه بچه هاشون ک پسر میشد خوشهال میشدن میگفتن ولیعهد میشه .ولی حالا ک اینطور نیس بخدا اطرافیانم اکثرا مینالن از پسراشون میگن کاش پسرامون دختر بودن.البته وقتی تازه بدنیامیومدن خوشهال میشدن ک بچشون پسره ولی حالا ک بزرگ شدن و اذیت میکنن میگن کاش دختربود

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
عیب بزرگیه برای مردازدیدگاه دادگاه عدم سلامتش تاییدمیشه قانون نویس هاخودشون بعضاچنددختردارند

خانم من متوجه حرف شما نشدم عدم سلامتشون تاییدمیشه یعنی چی؟

هرکس دخترزابود مریض؟؟؟؟

میگم احیانا خانواده شوهرت خوب نیستن؟

مثلا عاقل باشن ب مادرشوهر یا پدرشوهرت بگو

خودشون دختر ندارن؟؟؟ ب مادرشوهرت بگو تو دختر داری اتفاقی تفناده، تو زن بودی دختر بودی بد شد؟ یکم باهاشون بحرف ک با پسرشون حرف بزنن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
متاسفم براي خانوادت كه پشيتبانت نيستن ولي ببين اگه حتي بري تحت پوشش بهزيستي نون خشك بخوري بهتر از ب ...

چرا به دوقطبی ها توهین میکنی؟اون هرگز مشکلش دوقطبی نیست.من یه دوقطبی ام اما اینکارا رو نمیکنم

من ۵ سال بیماری روحی شدید داشتم.افسردگی بسیار شدید.جوری حالم بد بود که همه قطع امید کرده بودن و بجای آرزوی درمانم آرزوی مرگم رو می کردن.یه روز از این روزا تصمیم گرفتم که حالم خوب بشه و از تمسخر و تحقیر دیگران خودمو نجات بدم.حال من از اون چیزی که میشه تصور کرد خیلی بدتر بود.من بلند شدم با تکیه بر خودم و خدای خودم و زدم تو دهن تمام اون هایی که از شکست و نابودی من خوشحال بودن.من دوباره افتخار پدر و مادرم شدم.دوباره مایه ی فخر فروشی مادرشوهرم شدم.دوباره عزیز همسرم شدم.اینو یاد گرفتم که حال کسی عوض نمیشه مگر اینکه خودش بخواد.
عیب بزرگیه برای مردازدیدگاه دادگاه عدم سلامتش تاییدمیشه قانون نویس هاخودشون بعضاچنددختردارند

کی میگه؟

مرد میتونه بگه اصن زنمو نمیخام ب هر دلیلی

اونوخ میان بگن سلامت عقل نداره؟

نهایتا این ک میگه بچه دنیا بیاد نفقه شو بده

و اگه مادر بگه بچمو نمیخام دادگاه میده ب پدرش چون قیمشه

2706