2733
2734
کامل رنگ کنیم یا یه دیوارو کاغذ نمیدونم نظر شما چیه؟
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم باید یه دیزاینر خوب اینکارو براتون بکنه.....به نظر منم رنگ و کاغذ ترکیبی قشنگتره.کلا رنگ یا کلا کاغد زود دل و میزنه
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
من تمام خونه رو کاغذ کردم و خیلی هم راضی هستم شیک و عالییییی الان ٤ سال ازش می گذره ولی هرکی میبینه فکر میکنه تازه اس و جلوه ی عجیبی به خونه میده البته اگر بدونی چه ترکیب رنگی استفاده کنی و همه ی دیوارها رو شلوغ نکنی
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2738
اره ولی الان خونه ی مامانمم یه دیوار طرحش گل داره که با رنگ های طلایی و کرم خیلی شیک رنگ دیوار روبروش نسکافه ای و سفیده خیلی کم حال یادت باشه دیوارهای شلوغ هم خونه رو کوچک نشون میده هم اجازه دکور کردن رو ازت میگیرن دیگه تابلو یا .... جلوه ای رو دیوار نداره من تو خونه یه ستون هم چوب درخت کردم که واقعا عالی شده خیلی انرژی بخشه🌈🌈🌈🌈
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
2706