2410
2553

یه همکار داره مجرده همش میگه خیلی دختره خوبیه منم اصلا ضعف نشون نمیدم هیچی نمیگم .

بعد اینا زیاد با هم چت میکنن کاریم نیست .. 

البته دختره واقعا دختره خوبیه و اهل این چیزا نیست .. منم زیاد حساس نیستم به این چیزا . 

چتشونو خوندم دیدم شوهرم نوشته یه چیز بگم من قبلا خاستگارت بودم . اونم گفت ممنون که گفتی .. بعدم گفت خیلی قبولت دارم و این حرفا .. بعد شوهدم گفت ای کاش تو پسر بودی راحت تر باهات رفاقت میکردم اونم گفت حالا فکر کن پسرم ..

من اینا رو خوندم ولی به نظر حرف خاصی نزدن .. مهم نیست .. نظر شما چیه ..

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من باشم شوهرمو تیکه پاره میکنم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

نمیپسندم چت کنه شوهرم با یه خانوم وقتی کار خاصی ندارن و اشناهم نیستن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

چندروز پیشم اینو تاپیک کردی بچه هاهم راهنماییت کردن،،،😏

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
دقیقا 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😑😑😑😐😐😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 😑😑😑😑😑

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706