2726

من درخواست فرزندخوانده دادم از بهزیستی 

همه مراحلو انجام دادیم فقط میخوان بیام واسه بازدید خونه  

میشه راهنماییم کنین که میان چیکار میکنن؟ 

چیا میپرسن؟ 

کار خاصی لازمه انجام بدم؟ 

عزیزممممم 😍😍😍😍چه کار خوبی 

منم میخوام 😍

کاربر دختری از جنس غم هستم، کاربری قبلیم به دلیل 30یا30تعلیق شد.// فکر کنم نی نی یار شب با من خصومت شخصی داره 🤔😕//  دعا کنید به بزرگترین آرزوم برسم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخودا  اگه شرایطشو دارین حتما اقدام کنین  حتی از وقتی حرفش شده همه چیز پر برکت شده برامو ...

عزیزم من مجردم وگرنه میاوردم 😍😍

کاربر دختری از جنس غم هستم، کاربری قبلیم به دلیل 30یا30تعلیق شد.// فکر کنم نی نی یار شب با من خصومت شخصی داره 🤔😕//  دعا کنید به بزرگترین آرزوم برسم.
2728
عزیزم من مجردم وگرنه میاوردم 😍😍

ای جان 

انشالله قسمت‌ این باشه خودت مادر بشی درکنارش یه بچه هم به سرپرستی قبول کنی 

من و همسرم نشد خودمون تجربه کنیم ولی از ته دلمون خوشحالیم و ذوق داریم که قراره پدر و مادر بچه ای باشیم که بهمون نیاز داره 

ای جان  انشالله قسمت‌ این باشه خودت مادر بشی درکنارش یه بچه هم به سرپرستی قبول کنی  من و ...

مرسی 😍😍❤️

ای جان  انشالله قسمت‌ این باشه خودت مادر بشی درکنارش یه بچه هم به سرپرستی قبول کنی  من و ...

خیلی خوبه 😍

انشالله همیشه سالم و سلامت باشید و زندگیتون پر از برکت و عشق ❤️

ممنونم عزیزم همچنین 💐💐💋

مرسی ❤️❤️😍😍😍😍