2733
2734

یعنی ی فوق دیگه بگیره،

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا بگید چرا باید دوباره ارشد بخونه. تازه مدرک خودشم از یه دانشگاه معتبر و بزرگ داخلیه

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2738
کلا بگید چرا باید دوباره ارشد بخونه. تازه مدرک خودشم از یه دانشگاه معتبر و بزرگ داخلیه

کسی که می خواد تغییر رشته بده یا شرایط اپلای برای دکترا رو ندره دوباره می ره سراغ فوق خوندن

چون برای فوق فقط نیاز به معدل بالا و مدرک زبانه

برای دکترا علاوه بر این دو تا، مقالات ISI، پایان نامه ارشد و پروپوزال قوی برای دکترا خیلی نقش دارن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!