2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم ببخشید می تونی بگی مشکلت چی بود دقیقا من یه مشکل اساسی دارم یعنی حل میشه؟ 

ما هیچ پولی نداشتیم منظورم درامده خونه و ماشینم نداشتیم زندگیو شروع کردیم چند تا دونه سکه داشتیم میفروختیم میخوردیم ووقتی داشت تموم میشد من واقعه رو شروع کردم فرداش یه پولی اومد دستمون و همینطور روزای بعد ادامه پیدا کرد همسرمم شروع کرد به خوندن ووضع زندگیمون ازین رو به رو شد خدا رو شکر

ما هیچ پولی نداشتیم منظورم درامده خونه و ماشینم نداشتیم زندگیو شروع کردیم چند تا دونه سکه داشتیم میف ...

خدا رو صدهزار مرتبه شکر. ان شاالله که بهتر از پیش هم بشه زندگیتون. برای منم دعا کن بد جور گرفتارم

راستی تو دوران پری هم میشه خوند و اینکه هر شب باید خوند 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد. 
ما هیچ پولی نداشتیم منظورم درامده خونه و ماشینم نداشتیم زندگیو شروع کردیم چند تا دونه سکه داشتیم میف ...

چطور بخونم چهل روزباید بخونم ؟

مابه جرم ساده لوحی این چنین تنهاشدیم مردمان این زمانه با دورنگی خوشترند....بخدادیگه حسش نیست تا همینجا هم سینه خیز اومدم  
خدا رو صدهزار مرتبه شکر. ان شاالله که بهتر از پیش هم بشه زندگیتون. برای منم دعا کن بد جور گرفتارم ر ...

بله میشه حالا یه شب یادت بره یا خوابت ببره که واجب نیس اشکال نداره فقط چون منتظر لطف خداییم هرشب میریم سر قرار😃

ببین قبلا تو خرج روزانه پیش میومد بمونیم ولی الان خداروشکر میرسه از جایی که فکرشم نمیکنیم 

منم الان دقیقا تو این شرایطم 

شروع کن به خوندن عزیزم ان شاءالله خدا خودش کمک میکنه شب قبل خواب  من شنیدم نماز شب هم خیلی تاث ...

حتما از امشب شروع می کنم. فقط من موقع قرآن خوندن حواسم پرت میشه. فکرم میره دنبال گرفتاریها شما هم اینطوری میشین؟ 

2706