2737
2734

رفته بودم اهواز جهیزیه مو جمع کنم تو شورای حل اختلاف یع دختر 16 ساله رو دیدم گفت یازده سالگی شوهرم دادن ده میلیونم مهریه گذاشتن الان شوهرم ده میلیون مهریه رو داده گفته بشین تا موهات عین دندونات شه😢😢

عرب بود دختره من نمیدونم رسم عربا رو گفت هم دخترا رو زود رد میکنن هم مهریه خیلی کم میندلزن اصلا سکه رسم ندارن من میگفتم سیصد تا سکه دارم همشونو دهنشون بار میموند😐😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

مگه مهریه رو کامل بده دیگه نمیشه طلاق گرفت؟

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه عزیزم سیصدتااسمه دیگه حالاشوهرت دادسیصدتارو؟؟؟؟؟؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2731
مگه مهریه رو کامل بده دیگه نمیشه طلاق گرفت؟

چه مهریع بده چه نشه طلاق با مرده میتونه اصلا نده

ولی مهریه زیاد باشه میره تحت فشار و در نهایت طلاق میده

عزبزم این رسم فقط تو اعراب خوزستان نیست خیلی جاها همینه من خودم عربم و شوهرم هم عربه مهریه ی من سال ۷۹ تعداد ۷۰۰ سکه بوده 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
اخه عزیزم سیصدتااسمه دیگه حالاشوهرت دادسیصدتارو؟؟؟؟؟؟

داره میده چهار تا گرفتم شنبه هم یکی میاره

بعدشم مهریه زیاد باشه نرس و وحشت داره 

تو ایران مهریه تنها چیزیه که زن داره من مهریم تازه قسطی شده

2738
ببخشید یه سوال بی ربط بپرسم اهوازی ها اکثرا اهل تسنن یا تشیع؟

عزیزم همه شیعه هستن

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

من عرب اهوازم 

درسته مهریه کم میذاریم ولی جاش همه چی،با داماده،خونه،جهیزیه،عروسی،،،درواقع خانواده عروس،هزارتومنم خرج نمیکنن

ولی اینکه گفتی عربا زود دختراشونو شوهر میدن اشتباه میکنی عزیزم،همه یکسان نیستن

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

من هر چی عرب اهواز دیدم شیعه بوده شش سال اونجا بینشون زندگی کردم

نه عزیزم اصلا،اتفاقا خیلی مذهبی و باغیرتن،خیلی

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
2706