2733
2734
عنوان

خیلی گنگم.. انگار تو فضا هستم.

159 بازدید | 21 پست

دوسال ونیم با کسی ک دوسش داشتم باهم. بودیم قرار عقد داشتیم خانواده ها در جریان بودن تا اینکه مریض میشه و باهام خودش کات کرده ک من اذیت نشم.. خیلی سخته بعضی وقتا دیگه نمیتونم گریه کنم  رویاهایی ک باهاش ساختم  و خاطراتی ک باهاش داشتم خیلی اذیتم میکنن..خیلی نگرانشم 

دچار افسردگی بودم یه مدت هنوزم آثارش هست روم 

الان تو یه محیطی یه پسره رو میبینم بهش حس خوب دارم دوس دارم ببینمش.. از رفتاراش واسه خودم فکر خیال میبافم.. باز ک برمیگردم خونه بغض و گریه دارم.. دلم واسه عشقم میسوزه ک هیچ کاری ازم برنمیاد و باز خودم رفتم تو هوای یکی دیگه 

عذاب وجدان میگیرم دلتنگش میشم گریه میکنم 

نمیدونم دیگه چی بنویسم ک بفهمینم 

لطفا بگید اگر خدای نکرده همچنین شرایطی داشتین چیکار میکردین

؟ 

کاش عشقی که میخوام عشقش باشم و تهش وصال باشه  نه گریه و دلتنگی 😢. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا بشینین تا دوس پسراتون بیان خواستگاری😱😱

😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
مریضیش چیه؟ من اگه بودم ترکش نمیکردم

اون نمیزاره ک. بمونم... نباید اعصابشو به هم. بریزم. 

2738
سلام بنظرم کنارش باش هرچند نخوادت اگه میخوایش پیشش باش تو شرایط سخته که باید کنارش باشی هنر اینه&nbs ...

نمیزاره.. میگه وابسته تر میشی میگه همین موقع بیخیال بشی بهتره 

سعی میکردم قبلی رو فراموش کنم چیزی که تموم شده دیگه نباید ادامه داد دنبال فرصت های جدید باش

دلم. براش میسوزه.. 😭😭😭😭😭

ممکنه با یکی دیگه آشنا شی و تو یه روز خدایی نکردا ماشین بزنتش و بمیره ولی این شخص حالش خوب شه و سالیان سال زندگی کنه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
احساست عادیه .میخوای از یک غصه راحت باشی که روت سنگینی میکنه   میخوای یه دردو بزاری کنار ولی نم ...

اره درسته

2706