2726
ی بار رفتیم رستوران ب شوهرم گفتم ولخرجی نکن ی غذای ساده بسه دوسال پیش بود گف پرسی پونزده تومن گفتم اها چیزی نیس با دوغش میشه سی پنج تومن خلاصه دیدم هی پذیرایی های انچنانی میکنن ماست زیتون پرورده و نون داغ من فک کردم ب حساب پرس غذاس در اخر گف هفتاد تو ب شوهرم گفتم ببین پول نمک و خلال دندونم کم کردن از ما هیچ پول اجاره هم دادیم الیته کلی خندیدم ولی الان ی ماست میارن میترسم اونم حساب کنن ک همیشم از ی جا تیغ میزنن
در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

بلی

رفتیم فس فودی

دوتا پیتزارو با ی موهیتو 110دادیم

اخرم سیر نشدیم 

پسر قشنگم روی بالهای فرشتگان زیر چتر خداوند آرام باش چه بسا که آنجا گرم تر از آغوش مادرت باشد       به امید دیدار....|||||||

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه.عموما وقتی قرار باشه حساب شده خرج کنیم میریم جاهایی که میدونیم از چه قراره.سالگرد ازدواج و ولنتاین و اینا هم خیلی سخت نمیگیریم میریم جایی که خواستیم حالا هر چقدر شد میگیم سالی یه باره اشکال نداره.یا از اسنپ فود میگیریم که همه چیز رو نوشته 

البته که پول ماست رو هم میگیرن تازه گرونترم میگیرن

رفتیم رستوران هم میز داشت هم تخت واسه نشستن 

ما روی تخت نشستیم نگو صاحب رستوران اون یکی تخت خوابیده با صدای بلند خروپف میکرد صداش اعصابمو خرد کرد چندشم شد هیچ نتونستم بخورم صد و ده پول دادیم اومدیم

خیلی عجیبه 

همیشه برامون پیش میاد کلی چیز میز ردیف میکنن جلومون بعدم حساب میکنن خرص میخورم دفعه اخر ماست موسیر اوردن ب شوهرم گفتم پس بده دعوام کرد گف گدا بازی راه ننداز

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

اوایل که اسپرسو اومده بود من سفارش دادم مدرسه ای بودم😶اون زمان که با ۱۰ ت میشد حتی شال بخری  ۱۰‌دادم اسپرسو انقدر تلخ بود نتونستم بخورم کافه جاهای دیگه تهش ۴ یا ۵ ت بود واقعا نمیدونستن چ کار کنم 

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉
همیشه برامون پیش میاد کلی چیز میز ردیف میکنن جلومون بعدم حساب میکنن خرص میخورم دفعه اخر ماست موسیر ا ...

عزیزم جاهای باکلاس میارن خودت باید شیک و باکلاس بکی مثلا مرسی ماست نمیخوایم

برا ما هم سوپ آوردن گفتم چیا توش داره بهم گفتن.گفتم مرسی نمیخوایم.زیتون آوردن گفتم نمیخوایم فقط ماست رو گرفتم که میخواستم 

ما با مامانمو خاله هام يه رستوراني ميرفتيم كه سلف سرويس سالاد و دسر داشت كه رو خود غذا حساب ميشد و غذاهاش هم نسبتا گرون تر از جاهاي ديگه بود

اخرين باري كه رفتيم مثل دفعه هاي قبل از سلف سالاد و دسرش كلي خوراكي برداشتيم

موقع حساب كردن ديديم صورتحسابش خيلي بيشتر از دفعه هاي قبل شده، وقتي پرسيديم گفتن جديدا هزينه ي سلف رو از غذا جدا كرديم

اقا ما رو ميگي😐 به هم فحش ميداديم بابت چيزاي چرت و پرتي كه برداشته بوديم

البته كلي هم خنديديم

دو تا فلافل چهارتومنی  البته یکیش دو نونه با یه نوشابه چهارتومنی با دو تا سس نشستیم رو تخت جلو مغازه خوردیم نمیدونم چظور بیست و دو تومن شد 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2706