2737
2734
عنوان

کیا بچه هاشون سرشون میکوبن زمیین

294 بازدید | 27 پست

سلام کیا مثل من بجه هاشون هر وقت عصبانی شن سرشون میکوبن زمین.چند وقت میزد تووسرش الان سرش میزنه زمین برم بیرون از اتاق ول میکن نیاد دنبالم ولی میترسم یه چیزش باشه یا بشه خیلی ناراحتم  ۲سال و سه ماهشه پسرم

تو کلینیک سایت این سوال رو دیدم ی سرچ کن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برادرزادم اینطوری بود بردنش دکتر گفت خیلی باهوشه برای اینکه گریه اش دربیاد اینکارو میکنه یهویی ام از سرش افتاد

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊

خودم بچه بودم عین دیوونه هاسرمومحکم ب درآهنیمون میکوبیدم همسایه هامونم عادت کرده بودتای روزنمیکوبیدم میپرسیدن پس دخترت چراکلشونکوبیده دیوار؟؟؟

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

پسرم میزد بزرگ که شد دیگه انجام نداد همون حدود 2 و نیم تا سه سالگی بو فک کنم یا 20 ماهگی تا دو نیم شاید

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

میخواد گریه اش دربیاد که کارشو پیش ببره از هوش زیاده

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
2738
برادرزادم اینطوری بود بردنش دکتر گفت خیلی باهوشه برای اینکه گریه اش دربیاد اینکارو میکنه یهویی ام از ...

اینم باهوشه خیلی چیزا بلد ولی نمیدونم چرا اینقدر عصبیه روزی صدبار عصبی میشه وسرش میکوبه .همش میخاد من ببینم

2706