2726

ميخوام موهامو تيره كنم بعد روش لايت دربيارم

تا چه پايه اي ميتونم تيره كنم كه لايت بشه روش دراورد

ممنونم از راهنماييتون🌹🌹

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام رو موهای خودم مش صدفی در بیارم نمیدونم خوب میشه یا نه

همين صدفي

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2728
همين صدفي

من ریشه هام اندازه ده سانت مشکیه بقیه موهام قهوه ای حالا ارایشگرم گفتع اگه مش ۹۰ درصد برات بزنم این تفاوت رنگ خودشو نشون نمیده

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
من ریشه هام اندازه ده سانت مشکیه بقیه موهام قهوه ای حالا ارایشگرم گفتع اگه مش ۹۰ درصد برات بزنم این ...

شايد 

چون كل موهاتو ميگيره مش

منم انشاالله برا عید های لایت میکنم.  خودم تو خونه میزارم

شما جواب سوْال منو نميدوني؟

ببین راستش من زیاد وارد نیستم با کمک خواهرم رنگ میزارم. 

ولی تصمیم دارم موهامو دکلره کنم. پایه ی موهامو طلایی تیره کنم. لایتشم از همون رنگ انجام بدم. 

زمینش طلایی تیره باشه. لایتشم طلایی کمرنگ

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
ببین راستش من زیاد وارد نیستم با کمک خواهرم رنگ میزارم.  ولی تصمیم دارم موهامو دکلره کنم. پ ...

بسلامتي

حتما خيلي خوب ميشه

بدون دکلره میشه؟

با دکلره که خوشگلتره

راستش نمیدونم😂

خواهرم هر کاری کنه منم اونو میکنم کاری به کاره دیگه ندارم😁

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫