2737
2734
عنوان

بچه ها آمپول گونال اف

255 بازدید | 17 پست

یخچالیه؟

دارو خونه گفت تو یخچال نذار

منم دمای یخچال بالا بردم گذاشتم

یکساعتم کشید تا از داروخانه به دکتر برسم یعنی خراب شده؟؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باید بذاریش تویخچال حتما الانم هواسرده چیزیش نمیشه تواون یه ساعته 

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
باید بذاریش تویخچال حتما الانم هواسرده چیزیش نمیشه تواون یه ساعته 

توماشین که گرم بود

بعد اون آوردم گذاشتم تو یخچال

اما چرا گفت نذار؟یعنی خودش از تو یخچال نیاورده؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
توماشین که گرم بود بعد اون آوردم گذاشتم تو یخچال اما چرا گفت نذار؟یعنی خودش از تو یخچال نیاورده؟

دکتر به من تاکید کرد که ببینم داروخونه ایه از قفسه میده یا یخچال ..انگار یکی تویخچال نذاشته بوده خراب شده بوده استفاده کرده بود اثر نکرده بوده ولی صد درصد یخچالیه‌

اکانتم اسم پسرمه...بخدا من آقا نیستم  هرچی اسم خودمو زدم نیاورد مجبورشدم اسم پسرمو بنویسم 
دکتر به من تاکید کرد که ببینم داروخونه ایه از قفسه میده یا یخچال ..انگار یکی تویخچال نذاشته بوده خرا ...

ببین رو بروشور چی نوشته

دکتر به من تاکید کرد که ببینم داروخونه ایه از قفسه میده یا یخچال ..انگار یکی تویخچال نذاشته بوده خرا ...

عکس رو دیدی نوشته دمای بالای ۲۵نگهداری نشود

۲۵هم که دمای اتاقهه

2706