2733
2734
عنوان

خودسازی وخشنودسازی امام زمان

121 بازدید | 9 پست

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعضی وقتا من فکر میکنم من برای گناهی که نمیدونم گناه هست یا نه توبه میکنم و عذاب وجدان میگیرم ، اونایی که هزارتا بلا سر این همه ادم میارند اونا چکار میکنن اخرشم جاشون بهتر از ماست و احترامشون به خاطره پولشون بیشتر

دنیا عین تصورات ما نیست 
خوبه. برای خوشنودی روح خودمون چه کنیم؟ 

کاربرگرامی خوب همین هاخوب هست ولی نظرمن رومیخوایین نمازشب بخوانید

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا
بعضی وقتا من فکر میکنم من برای گناهی که نمیدونم گناه هست یا نه توبه میکنم و عذاب وجدان میگیرم ، اونا ...

https://khbartar.blog.ir/post/13126/چرا-خدا-هوای-آدمای-بد-رو-بیشتر-داره

2738
https://khbartar.blog.ir/post/13126/چرا-خدا-هوای-آدمای-بد-رو-بیشتر-داره

اقای محسن نجفی گفتن که حتما تو حرفه ای مثل تجارت خیلی ماهر هست اما تو دنیای ما اینطوری نیست براساس لیاقت نیست ، نمیخوایم خودمونو که گول بزنیم که ، من الحمدالله از خدا هر چی خواستم برام فراهم کرده همیشه شکرگزار هم بودم اما وقتی بیرون میرم لبخند مردمو نمیبینم ناراحت میشم ، میدونید زندگی سخت شده ، من مرد نیستم اما وقتی چهره ی مرد و میبینم که خجالت زده میشه رو میبینم ..... سخت شده همه چیز.

دنیا عین تصورات ما نیست