2737
2734

سلام دوستان عزیز میخوام اگه تجربه ای دارین بدون البته تبلیغ خواهشا آرایشکاه کاردرست تو تهران معرفی کنید عروسی نزدیک ترین اقوام هست دلم میخواد جای کاردرست برم همینطور برای مش و رنگ مو 

طرف غرب تهران باش بهتره و اینکه خیلیم لامچری پول نگیره معقول باشه ممنون از همتون بعدا میام ادرسارو برمیدارم از همکاریتون سپاسگزارم❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

در ضمن برای خود عروس هم ارایشگاه میتونین معرفی کنین که کارش خوب باشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

واسه عروس من مرضيه محمدي تو زعفرانيه و مريم دربندي تو پاسداران رو پيشنهاد ميكنم

واسه خودتون تو سعادت اباد گيوا هست لي لي و سميرا مرتضوي سميرا ايزدي 

دوتاي اخر قيمتاشون مناسب تره

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه عروس من مرضيه محمدي تو زعفرانيه و مريم دربندي تو پاسداران رو معرفي ميكنم واسه خودتون تو سعادت ...

دستت طلا ممنون ازت

2731
واسه عروس من مرضيه محمدي تو زعفرانيه و مريم دربندي تو پاسداران رو پيشنهاد ميكنم واسه خودتون تو ...

رفتی پیششون راضی بودی

ممنون عزیزم میزنم تو اینستا پیداش میکنم حتما

2738
رفتی پیششون راضی بودی

من عكاس عروسم كلي نمونه كار از اينا ديدم فقط اين دوتا رو دوست دارم

كساي ديگه ام هستن مثل مريم فرشته اما خيلييي ميكاپ ميكنن و شاين و سرخ ميكنن صورتو 

يا مريم يكتا خيلي خطي ارايش ميكنه

يا سميرا صبوري كرماش همه ماسيده است موها هم بهم ريخته فقط يكي دو ساعت صبح عروس مرتبه بعد بد ميشه

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

به عروس بگو تماس بگيره حتما بره عروس زنده تو ارايشگاه ببينه رو عكس و فيلم تصميم نگيره

من عكاس عروسم كلي نمونه كار از اينا ديدم فقط اين دوتا رو دوست دارم كساي ديگه ام هستن مثل مريم ...

خیلی ممنونم چقدر لطف کردی کمک خوبی بود عزیزم

به عروس بگو تماس بگيره حتما بره عروس زنده تو ارايشگاه ببينه رو عكس و فيلم تصميم نگيره

چشم حتما اره بره خیلی بهتره

سمت ملاصدرا یه جا رو میشناسم اسمش آکادمی زیبایی دنیای چهره‌ها

فوق العاده کار شینیون میکاپ هاشون عالیه گ

من واسه هر مراسمی که باشه میرم اونجا 

این ادرسشونه

ونک، ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، کوچه سلمان، پلاک ۱۲ ، واحد۲