2737
2734

من یه مدت پیش بیمار ایشون بودم از اویل ایام کرونا و خیلی تعریف ایشون رو شنیده بودم . و فقط مشاهدات خودم رو میگم . من خیلی استرس داشتم و از کوچیکی و شلوغی مطب و اخلاق تند منشی و اینکه مطبشون وسط شهر و یه جای شلوغه خوشم نیومد . چندنفر میفرستن داخل . همزمان که من مشکلم رو میگفتم با ماماش که یه دختر جوون بود چشم و ابرو مشکی و فک کنم مجرد بود درباره اینکه کاغذ دیواری مطبش رو خوب نچسبوندن صحبت میکرد که کسی که کاغذ خونش رو چسبونده اتباع بوده و تمیزتر زده و این سلیقه نداشته و کاغذهای مطب رو ایرانیه سر سری چسبونده خیلی بدم اومدکه برای مریض ارزش قائل نیست . اتاق جدا برای سونو و معاینه نداره و تو همون اتاق کوچولو خودش به صورت ال دو تا تخت گذاشته یکی معاینه و یکی هم سونو که من مجبور شدم بدون شلوار از روی تخت معاینه بیام پایین و برم رو اون یکی تخت که چون در اتاق باز بود بیمارهای بیرون منو دیدن و خیلی اعصابم بهم ریخت . پک سونو از داروخانه کناریشون گرفته بودم که ماما کاندوم رو برعکس انداخت و دکتر اومد دراورد برعکس کرد و من حالم یجوری شد که نکنه اونطرفش کثیف شده باشه. پماد لوبریکانت که داخل پک بود رو یه نخود زد و ماما انداخت داخل فایل کنار دستگاه سونو ودرش رو بست که من برای بار بعد دوباره مجبور شدم بخرم . بعد سونو یک کلمه بامن صحبت نکرد و گفت بیرون باش ماما برات توضیح میده . جلوی میز منشی و جلوی اون همه بیمار که همه هم چشم دوخته بودن به ماما برا من امپول و قرص لتروزول نوشت و توضیح داد که رابطه چندشب درمیون ولی به من نگفت امپول رو دوتا باهم بزنم یا جدا . قرص لتروزول رو شبی چندتا بخورم و چون منم تا حالا استفاده نکرده بودم به مشکل خوردم  . و خیلی تند میگفت چون عجله داشت و هی مریض رد میشد میرفت داخل اتاق و جا تنگ بود و گفتم بزارین یادداشت کنم که پوزخند زد .بار بعدی برای من کلومیفن و استرادیول نوشتن که تمام تخمدانم پرشد کیست و دوره قاعدگیم از ۲۸ روز شد ۲۰روز یعنی تو یه ماه دوبار پریود و دکتر موقع سونو با یه حالت بدی که انگار تقصیر منه گفت این چه تخمدانیه پرکیست اه ، در صورتیکه ماه قبل از کلومیفن خودش سونو کرد و گفت یه فولیکول ۲۰ و یه ۱۸داری و چپت خوب کار کرده و با کلومیفن تمامش شد کیست . من خیلی از برخوردشون دلم شکست و خیلی تحقیق کردم و بعد تو پیج داروسازها که دنبال کردم فهمیدم به کیس های تخمدان پلی کیستیک کلومیفن نباید داد و جز ممنوعاتشه . کلا من بعد اینکه به مشکل خوردم و برخوردش رو دیدم کلا زده شدم و دیدم نمیرزه تو این دوران کرونا از اون سر شهر بکوبم بیام مرکز شهر جای شلوغ و چندساعت نوبت بشینم تو یه مطب کوچیک و شلوغ و اخرشم ماما چندتا دارو بنویسه و خودمم حتی هیچ توضیحی درباره مشکلم ندونم . حالا میرم مرکز ناباروری . امیدوارم به درد کسایی که دنبال نظراتن بخوره . 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
من یه مدت پیش بیمار ایشون بودم از اویل ایام کرونا و خیلی تعریف ایشون رو شنیده بودم . و فقط مشاهدات خ ...

خانومی سلام شما باردار شدید؟ پیش کدوم دکتر میرید

منم مرکز ناباروری میرم کدوم مرکز میرید شما؟

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشون خیلی پولکی هستن من اصلا از زایمان اولم راضی نبودم اهل زیر میزی هستن و این واقعا زشته حتی پول ژل سونو رو هم جدا میگیرن دارو اضافی می‌نوشتم من که دوست نداشتم این نوع برخورد ایشون و

خانومی سلام شما باردار شدید؟ پیش کدوم دکتر میرید منم مرکز ناباروری میرم کدوم مرکز میرید شما؟

عزیزم سلام . من بعد از مدت ها اومدم اینجا پیامت رو دیدم گفتم جواب بدم شاید به درد کسی خورد . 

من همون موقع دیگه پیش دکتر یزدانی بخاطر چیزایی که گفتم نرفتم و یه ماه به خودم استراحت دادم و سفت و سخت اصلاح سبک زندگی و رژیم انجام دادم و بعد رفتم مرکز ناباروری پیش دکتر کتایون برجیس . واقعا عالی و متبحر هستن و بااینکه مرکزه ولی وقت میزاشتن برا مریض . و تو همون حین که داشتم سونو و ازمایش های خودم و همسرم رو تکرار میکردیم با همون اصلاح سبک و داروهای تقویتی دکتر باردار شدم شکر خدا و الان دخترم ۱۵ماهشه و کنارم خوابیده . 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...

افتضاح.

اکثر متخصص های زنان زایمان قم افتضاح هستند. 

اولا تخصص ندارن و فقط بلدن هی دارو بنویسن بدون تشخیص دقیق

دوما از حضور همسر و همراه مریض جلوگیری می کنند ولی ده نفر مریض دیگر رو همزمان دارن ویزیت می کنند مث حمام زنانه