2737
2734
عنوان

خیلی حالم بده اعتماد به نفسم صفر شده

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 21 پست

[QUOTE=121015211]با عمل ک اوکی میشه ولی خرجش بالاس. عمل لابیا پلاستی و تنگی واژن[/QUOTچن سالته؟منم‌بینیم داغونه پول ندارم عمل کنم شده برام مصیبت دارم میمیرم از غصه

خدا بزرگ بود تو خونه ی ما جا نشد...!
[QUOTE=121015211]با عمل ک اوکی میشه ولی خرجش بالاس. عمل لابیا پلاستی و تنگی واژن[/QUOTچن سالته؟منم‌ب ...

۲۰سالمه

ینی روزی نیس ک حالم خراب نباشه

خدایا خودت بساز...تو بسازی قشنگتره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از زایمان یه عمل هست اسمش ابدومینوپلاستیه دوست من انجام داده خیلی راضیه رفته پیش دکتر طهماسبی قیمتش هم خوب بوده بعد از شیردهیم میخواد سینشو لیفت کنه از وقتی عمل کرده اعتماد به نفسش خیلی بهتر شده منم میخوام ابدو رو انجام بدم

2728
بعد از زایمان یه عمل هست اسمش ابدومینوپلاستیه دوست من انجام داده خیلی راضیه رفته پیش دکتر طهماسبی قی ...

عزیزم میدونی هزینه لیفت چقدر میشه

منم تصمیم دارم انجام بدم

یه کم استرس دارم از مشکلات بعدش

عزیزم میدونی هزینه لیفت چقدر میشه منم تصمیم دارم انجام بدم یه کم استرس دارم از مشکلات بعدش

نه عزیزم ولی فکر کنم هزینه ابدوش حدوده 10 میلیونه اسم کلینیک دکتر رخ آراست فکر کنم زنگ بزنی منشی دکتر بدونه من یه بار زنگ زدم آدم باحوصله و خوش اخلاقیم هست بر عکس بقیه منشیا کامل واسه آدم توضیح میده