2410
2553

پسرم 11 ماهه است ...آزمایش داد امروز دکتر گفت کمبود ویتامین D داره و ذخیره آهن بدنش هم کمه...

کسی میدونه عوارضش چیه؟

چه غذاهایی بهش بدم که جبران بشه؟

گلم حتما بهش شیره انگور بده یا شیره توت 

خیلیییییی مفیده 

خدا یا امیدم فقط به تو هست  کمکم کن دستمو ول نکن کمکمون کن تو زندگیمون سربلند باشیم الهی آمین. دوستان میشه به نیتم صلوات بفرستین.دوست خوبم صلوات فرستادی لایکم کن منم به نیتت صلوات بفرستم .اگر لایک هم نکردم مطمعن باش صلوات میفرستم 

خودت خاستی ازمایش بدی؟دهتر منم یازطه ماهشه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسته  بادوم رو بده دستگاه بده بخوره مویز بده بخور مکمل بده بهش .ویتامین د هم روزی ۱۰ دقیقه ببر زیرنورخورشید

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2456

عوارضش سرماخوردگی های پی در پی کمبود اشتها  و عدم افزایش،قد و وزن و به مرور درد در استخوان هاس تا این حد میدونم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

اگه شیر خشک میخوره 

ب دکتر بگو شیری ک حاوی اینا باشه براش تجویز کنه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2714

عزیزم قطره اد نمیخورد مگه؟ چرا کمبود داره اخه

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
پسته  بادوم رو بده دستگاه بده بخوره مویز بده بخور مکمل بده بهش .ویتامین د هم روزی ۱۰ دقیقه ببر ...

پسته و بادوم میشه آسیاب کنم مثلا بریزم تو بیسکویت بهش بدم یا حتما باید مثل فرنی بزارم بپزه؟

مویز و چطوری بدم بخوره ؟همینطوری دستش میدم گاز میزنه میخوره ولی دندون نداره قشنگ بتونه بخوره

خودت خاستی ازمایش بدی؟دهتر منم یازطه ماهشه

من پسرم چند وقت یه بار تو خواب میترسید بخاطر همین به دکتر گفتم اونم براش آزمایش نوشت...البته موهاشم خیلی کم پشته ولی همون یه ذره هم که داره بوره خیلی کچل دیده میشه😂😂...به دکتر برا موهاشم گفتم

2706