1480
1605

پسرم 11 ماهه است ...آزمایش داد امروز دکتر گفت کمبود ویتامین D داره و ذخیره آهن بدنش هم کمه...

کسی میدونه عوارضش چیه؟

چه غذاهایی بهش بدم که جبران بشه؟

گلم حتما بهش شیره انگور بده یا شیره توت 

خیلیییییی مفیده 

برا خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین ک انشاالله سال دیگه خونه بخریم( به سلامتی انشاالله)                                      اگ صلوات فرستادین لایکم کنین تا منم به نیت شما صلوات بفرستم   (دوست گلم ک لایک میکنی منم صد درصد به نیتت دوتا صلوات میفرستم فقط لایکت نمیکنم)

خودت خاستی ازمایش بدی؟دهتر منم یازطه ماهشه

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

پسته  بادوم رو بده دستگاه بده بخوره مویز بده بخور مکمل بده بهش .ویتامین د هم روزی ۱۰ دقیقه ببر زیرنورخورشید

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613

عوارضش سرماخوردگی های پی در پی کمبود اشتها  و عدم افزایش،قد و وزن و به مرور درد در استخوان هاس تا این حد میدونم

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

عزیزم قطره اد نمیخورد مگه؟ چرا کمبود داره اخه

یک نفر باشد که وقتی نگاهش میکنی نه اینکه غصه هایت یادت برود نه، ولی یادت بیاورد دلیل بزرگ‌تری برای خوشحال شدن داری و تو پسرم👦🏻 بزرگ‌ترین دلیلی عزیزترینم❤️
8
پسته  بادوم رو بده دستگاه بده بخوره مویز بده بخور مکمل بده بهش .ویتامین د هم روزی ۱۰ دقیقه ببر ...

پسته و بادوم میشه آسیاب کنم مثلا بریزم تو بیسکویت بهش بدم یا حتما باید مثل فرنی بزارم بپزه؟

مویز و چطوری بدم بخوره ؟همینطوری دستش میدم گاز میزنه میخوره ولی دندون نداره قشنگ بتونه بخوره

خودت خاستی ازمایش بدی؟دهتر منم یازطه ماهشه

من پسرم چند وقت یه بار تو خواب میترسید بخاطر همین به دکتر گفتم اونم براش آزمایش نوشت...البته موهاشم خیلی کم پشته ولی همون یه ذره هم که داره بوره خیلی کچل دیده میشه😂😂...به دکتر برا موهاشم گفتم

1432
مرسی عزیزم چشم...

فقط سعی کن از یه جایی مطمعن بخری 

واقعا معجزه میکنه

برا خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین ک انشاالله سال دیگه خونه بخریم( به سلامتی انشاالله)                                      اگ صلوات فرستادین لایکم کنین تا منم به نیت شما صلوات بفرستم   (دوست گلم ک لایک میکنی منم صد درصد به نیتت دوتا صلوات میفرستم فقط لایکت نمیکنم)
قطره اهن سیدرال گوچه و ویتامین آد بده. هر روز زرده تخم مرغ بده. ماهی خوبه و پرتقال هم خیلی خوبه برای ...

این قطره که گفتید خارجیه؟زرده تخم مرغ یا بلدرچین هرروز میدادم بهداشت گفت یک روز در میون بهش بده 

1628