1619
1632
عنوان

معاینه ماهانه

299 بازدید | 23 پست

من معاینه ماهانه سینه رو انجام میدم و هر دفعه هم یه چیز جدید پیدا میکنم که از استرس میمیرم‌اخرم سونو میدم  یا دکتر میرم میگه هیچی نیست دوباره این ماهم یه چیز جدید کشف کردم اه خسته شدم😫😫😖 کسی هست اینطوری باشه

😊😋

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522

منم اینطورم واسه همین معاینه نمیکنم هرچی شدبادا باد

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
1620
منم خسته شدم دوباره امروز بالای سینم یه چیز سفت کوچولو پیدا کردم افتادم به جون گوگل و خودم😭😭

ول کن بابا منم زیاد اینجورچیزا پیدامیکنم بیخیال باش..این گوگل هم هرچی میزنی میگه داری میری😁😁😁😁😁دور ازجون

دخترم دنیامه😍😍😍😉😉😎
1641
بله

همینه دیگه خواهر...از بیکاری داری واسه خودت دغدغه میتراشی...بزار انشالله بری خونه بخت...وقت نمیکنی موهاتو شونه کنی...چه برسه به معاینه 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤عزیز دلم خدا نخواست که بیای پیشم....خداحافظ فرشته کوچولوی من🖤 
حساس نباش من سینه ام کیست داره سالی یکبار چکاب میکنم سه ساله زیر نظر دکترم 

من تا حالا دو سه بار سونو دادم گفته هیچی نیست فقطfccخفیفی  همین 

ولی باز میگم وای الان یکسال شده سونو ندادم نکنه توده باشه بمیرم 

😊😋
منم خسته شدم دوباره امروز بالای سینم یه چیز سفت کوچولو پیدا کردم افتادم به جون گوگل و خودم😭😭

سینه حالت عادی پر از قلمبه سلمبه اس دنبال چی میگردی توش اگه چیزی باشه سونو نشون میداد دیگه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای خوبه دلت طاقت میاره😔

خب بامعاینه خیلی استرس میگیرم 6ماهی یدفه میرم سونو میتونی چای سبز وقرص امگا3بخوری پیشگیری میکنه ازسرطان سینه

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
1628