1676
1605

دخترم دلش جوجه می خواست ..شوهرم هر جا رفت گفتن الان پیدا نمی کنی گفت ی خرگوش داره گفتم بگیر..الان پشیمون شدم...بنظرتون چیه..کسی داشته

میشه لطفا برای نی نی دار شدنم ی صلوات بفرستید...

میگن اومد نیومد داره

همه مامانا بزنین رو رنگ ابی بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

خرگوش خوش یمن نیست 

به یاد آن ساعتی باش که بندبند تو در قبر از هم جدا می‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمی‌گردند. این تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّی می‌دهد.《امام جعفرصادق (علیه السلام)》

گناه داره تو قفس😢

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
8

منم شنيدم اومد نيومد داره خرافاتى نيستم ولى بچه بودم دوبار خرگوش آورديم خونه هر دوبار خونمون آتيش گرفت خدا ميدونه چرا

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
من بچه بودم ١٢ تا داشتم مامان بزرگم برام خريده بود هر وقت ميرم خونشون بازي كنم در كل حيوون خونگي ب ...

فعلا که اساتید اعلام میکنن اومد نداره / بدیمنه 🤦🏻‍♀️یعنی چی واقعا این حرفا هیچکسی به اندازه ما ادمها بد یمن و بدفکر نیست حیوون بیچاره یعنی چی بد یمن حرفهای غیرعلمی از روی بیسوادی 

اومد و نیومد که فکر کنم خرافات باشه. اگه ماده باشه پریود میشه کثیفه ولی در کل خودش یه گوشه پیدا میکنه همیشه همونجا دسشویی میکنه .ما یکی داشتیممحل دسشویییشو نشونش دادیم دیگه کل خونه را کثیف نمیکرد

لا تقنطوا من رحمة الله
فعلا که اساتید اعلام میکنن اومد نداره / بدیمنه 🤦🏻‍♀️یعنی چی واقعا این حرفا هیچکسی به اندازه ما ادم ...

بديمن چرا آخه

حيوون خدا

من اصلا باور نميكنم

گربه نحسه جغد نحسه سگ نجسه

من الان سگ دارم نميتونم خرگوش بگيرم وگرنه خيلييييي دوست دارم

مليكا هستم🥰

عزیزم نحسه منم میخاستم بخرم تونت سرچ کردم گفتن نحسه نظراتم خوندم کسایی ک خرگوش اورده بودن اوناهم ازاتفاقای بدشون گفتن ودیگه منصرف شدم

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651