1619
1655

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نه دندون پزشک بودم الان مطبم بودم😎فقط رد شدم از کنارشون😎

😎😎😎

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
1522

بنظرمن دکتر عمومی خیلی بهتره دندون ه واسه دختر 

ادم وقتی سرما بخوره مهم نیس دکترش کیه اما وقتی میخواد دندونش و درست کنه خیلی کم پیش زن میره تازه اگه تازه کارم باشه ک دیگه هیچی

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
8

الان ژاپني ها يه نوع خمير دندان ساختن كه دندان ها را ترميم ميكنه . به مرور زمان يه دندان خراب دوباره سالم ميشه . ولي چون بعضي ها خيلي به فكر سلامتيه مردم هستند و اصلا دنبال پول و تجارت از طريق بيمار شدن انسان ها نيستن اجازه ندادن وارد ايران شه . چون كاره دندانپزشك ها كساد ميشد . دندونپزشكي خوب پولي داره ولي به تازگي خيلي خيلي انگار دست زياد شده . هر جا ميري پر از دندانپزشكيه . تا دو سال پيش خيلي انگار كمتر بودن

تازه خیلی مکافات داره .فایل بشکنه تو دندون .دندون عفونت کنه .خونریزی کنه .قالب درست در نیاد .پست جا نره.دندون بکشی ب سینوس اسیب بخوره .عصب کشیت درست کن وگوتا نذاشته باشی .پین تو دندون بشکنه و...

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
1523
1628