2737
2734
عنوان

از بابام خجالت کشیدمممم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4453 بازدید | 152 پست
دختر خوب زارررررت چیه اخه😊😐😐😁😁

ماشالله خجالتی هم هست خدا میدونه اگر نبود چی میگفت😐😂😂😂😂

😐هرکسی ی سلیقه ای..یه مذهبی..یه رنگ پوستی...یه اخلاقی...یه هزار تا کوفت وزهر مار دیگه دوست داره بیاین اینو بپذیریم و علایق هم احترام بزاریم☺😘😍

اخی نازی .منم همینطور بودم یادمه اولین خاستگارم رفتم خونه داداشم نرفتم خونمون بعد عزا هم گرفته بودم غذا نمیخوردم😀😀😂😂

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738

الان بابات کلی تو دلش خوشحاله😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

زارررت واسه یه چیز دیگه استفاده میشه

خجالت چیه من همیشه به بابام می گفتم سر نماز دعا کن زودتر عروس شم البته با خنده.....

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2706