1676
1605
عنوان

از بابام خجالت کشیدمممم😭😭😭😭😭

2662 بازدید | 152 پست

امروز یکی از آشناهامون منو برای پسرش خاستگاری کرد از مادرم!

وای مامانمم زارررررت جلوی من اومد به بابام گفت

بنظرم نباید جلوی من میگفت،آب شدم 

نمیتونم دیگ بابامو نگاه کنم من اصلا با بابام راحت نیستم😖😖😖😖😭😭😭😭

دفاع شخصی و کیک بوکس کار میکنم سوالی داشتین بپرسین

🤨

۱_وقتی مرد میاد توسایت اه وپیفتون به هواااست اونوقت یواشکی و ریز ریز چت میکنین باهاشون و ابراز محبت میکنین؟    ۲_راهنمایی کنیم جای  تشکر فحش میدین،هیچی نکنیم فحش میدین،شوخی کنیم فحش میدین،درقالب طنزجوابتون بدیم فحش میدین،حقیقتا که( نی نی) سایته!!!                              ۳_انتقاد کنیم که سریع گزارش میزنی یا جدوابادمون به تمسخرمیگیری                                                                      چطور میتونی انسان باشی وقتی اصول انسانیت دروجودت ذره ای شکل نگرفته؟؟      ازخوشیامون بگیم میشیم پُزو! از بدبختیامون بگیم سرزنش میشنویم!!!متوجهی داری از حیوان هم پست تر میشی؟؟؟                                  و من تواین سایت به یقین رسیدم که اگر انسان های کثافتی دنیا رونابود کردن به خاطر تربیت کثیفیه که دیدن!!!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

اوووو لوس نکن خودتو😒😂😂پ عقد کنی شوهرت بیاد خونتون بمونه میخوای چیکار کنی😆

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                             قفلی زدم رو این قشنگه دان کنید😶   هرجوری باشی از چشم من قشنگی والا   والا والا والا ،خاطرخواه باشی دستت ،زیر سنگه والا ، والا والا والا                       «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ... 
1665
دختر خوب زارررررت چیه اخه😊😐😐😁😁

ماشالله خجالتی هم هست خدا میدونه اگر نبود چی میگفت😐😂😂😂😂

😐هرکسی ی سلیقه ای..یه مذهبی..یه رنگ پوستی...یه اخلاقی...یه هزار تا کوفت وزهر مار دیگه دوست داره بیاین اینو بپذیریم و علایق هم احترام بزاریم☺😘😍

اخی نازی .منم همینطور بودم یادمه اولین خاستگارم رفتم خونه داداشم نرفتم خونمون بعد عزا هم گرفته بودم غذا نمیخوردم😀😀😂😂

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
1645