1648
1605

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

من سوم دبستان ی پالتو خریدم انقدر برام بزرگ بود ک سوم راهنمایی بودم هنوزم بعضی وقتا میپوشیدم 😬

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
از تو که خوبه من هنوز دارمش😐😩

لانتی😲😲

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
1620

وای دقیقا  من یه سری با بابام رفتم یه پالتو خرید برام زنانه  

نپوشیدمش اخرش مامانم رفت یکی دیگه خرید اونم هنوز مونده طفلکی😂😂😂زیر شیرونی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1626

من راهنمایی بودم بابام برام یه پالتو خرید هم دوسش نداشتم هم خیلی برام بزرگ بود ولی مامانم نگهش داشت الان که ده سال میگذره داده بهم تازه اندازم شده هنوزم یکم جا داره😁

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

ولی من از همون بچگی سلیطه بودم باید چیزای گرون میخریدم  یه بار از یه پالتو خوشم اومد قیمتش ارزون بود گفتم نه نمیخوام باید گرون باشه بابام رفت به مغازه دار گفت یه قیمت بالا بگو الکی بزار بخره اونم قیمت بالا گفت منم گفتم خوبه من این میخوام 😁🤦‍♀️

وزن اولیه ۶۵ وزن هدف ۵۰ تا خرداد ۹۹ انشاالله                          من به چربی هام قول آب شدن دادم😥😥😥😥😥                    اگه شکلات قند سس برنج زیاد نوشابه خوردم خدا ازم نگذره 😥😰