2726
عنوان

چجوری خوش اخلاق بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 22 پست

عزیزم این چیزیه ک ازبدوتولددخترم میگم ازفردامادرخوبی میشم الان شده س سال وبازهم مادرعصبی هستم وزن عصبی بنظرم خوب شدنی نیست

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هروخ عصبی شدی تا 20 بشمار همین البته اگ منو نمیزنی    

کمک کردی ممنون ولی شوخیت اصلا جالب نبود بهتر بود اصلا کمک نکنی دوست عزیز

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)
2728
کمک کردی ممنون ولی شوخیت اصلا جالب نبود بهتر بود اصلا کمک نکنی دوست عزیز

ببین تو همین الن قبل ریپلای من باید تا 20 میشمردی ک نشمردی...

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
نگفتم دربارم نظر بده فقط گفتم کمک ... وقتی هم جای کسی نیستین دربارش قضاوت نکنی ... من افسردگی بعد زا ...

ببین گلم خوبه که مشکلتو فهمیدی و فکر راه حلی اومدم بگم مشاور که گفتی نه.خب بجز مشاور خوب کی میتونه بفهمه علت افسردگی و خشمتو و راه درمان یادت بده .باز خوبه فهمیدی افسردگی زایمان داری منکه بعد چند سال فهمیدم

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
ببین گلم خوبه که مشکلتو فهمیدی و فکر راه حلی اومدم بگم مشاور که گفتی نه.خب بجز مشاور خوب کی میتونه ب ...

اگر نمیتونی بری مشاور میتونی تلفنی کمک بگیری خواستی بگو پی وی بهت معرفی کنم

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

فقط خودت می تونی حال خودتو خوب کنی مطمین باش خوب هم میشی فقط تلاش کن سعی کن شادباشی کمترجبهه بگیری برا دعوا اهنگ شادشلوغی مهمونی برو بای دوست حرف بزن درد ودل کن حتما خوب میشی برات صلوات میفرستم 

تیکر تولد یکسالگی دخترم