2726
عنوان

چجوری خوش اخلاق بشم

262 بازدید | 22 پست

من معمولا زود عصبی میشم 

زود جوش میارم و بعضی وقتا فوش میدم 

حتی به شوهرم میگم خفه شو و دهنتو ببند و گمشو 

شوهرم با جنبس ناراحت نمیشه میدونه عمدی نیست ولی خیلیییی باهم دعوا میکنیم

چیکار کنم اینقدر فوش ندم خوش اخلاق تر بشم 

یه ماهه دارم میرم یوگا بهتر از قبلم ولی هنوز عصبی ام خواهرام اگه اذییت میکنن منو رو سرشون داد میزنم و بعصی وقتا میزنمشون

حتی بچه چهارماهم بعضی وقتا زیاد گریه میکنه خیلیییی عصبی میشم به حدی که واسه اینکه نزنمش شیشه شیرشو کوبیدم شیکست😢 بعدش هم عذاب وجدان میگیرم ... راه حلی دارین؟؟ به جز مشاور و روان شناس ؟؟

چون نمیتونم برم فقط یه راه میخوام که صبرم بیشتر بشه خیلیییی دارم تلاش میکنم کمک کنید لطفا😢

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

ارامش

بهترین راه ارامش هم یادخداس

نماز سر وقت و قران با معنی واسه ادم ارامش میاره

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید ولی شما هاری .....

نگفتم دربارم نظر بده فقط گفتم کمک ... وقتی هم جای کسی نیستین دربارش قضاوت نکنی ... من افسردگی بعد زامیان گرفتم به خاطر همین بعضی وقتا حالم به شدت بد میشه که دلم میخواد تنها باشم و گریه کنم و اگه کسی اذیتم کنه دعواش میکنم

عزیزم سعی کن بدنتو به تعادل برسونی همون یوگا خوبه موسیقی خیلی خوبه یه دفتر تهیه کن و همه خشمتو توش بنویس خط خطی کن خیلی آرومت میکنه من باهمین متد کلی آرومم

🤔
با این توصیفاتی ک از خودش کرد، هیچی دیگه ب ذهنم نیومد

اگه هیچی به ذهنت نیومد پس بهتر بود اظهار نظر نکنی چون ادمای دیگه ای هستن که کمکم کنن

حتما حجامت کن غلبه خون داری

با وضو باش

عصبانی شدی صلوات بفرست و این ذکر رو بگو

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

منم خیلی عصبی میشدم الان اروم ترم

غذا های گرم بخور

ای گمشده در گناه یاران کی میایی
2706