2726
عنوان

مشورت در مورد دوستم

83 بازدید | 13 پست

سلام دوستم عضو اینجا نیست از من خاست نظر خانمای اینجا رو در مورد مشکلش جویا بشم 

دوستم همسن خودمه ۴۰ سالشه و ۱۵ ساله ازدواج کرده ۳ تا بچه داره و کلا خانم تحصیلکرده و خانومیه و اصلا بریز بپاش الکی یا خرید الکی نداره از اون زناییه که پول رو خوب جمع میکنه  تو مدت ۱۵ سال ازدواجش تونسته نزدیکه ۲۰۰ میلیون که یه مقدارش طلاهای ازدواجش و یه مقدارش پس اندازش هست داشته باشه 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

شوهرش هم پست مهمی داره اما متاسفانه سابقه ی خیانت به ایشون رو داره 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا شوهرش یکی دو سال دیگه هم قرار بازنشست بشه و از طرف کار شوهرش بهشون گفتن بیان آپارتمان ۸۲ متری تو فردیس کرج بخرن

که متری ۴ ملیون و ۲۰۰ بهشون میفروشن و مبلغش رو تو ۳ تا چک ۱۰۵ ملیونی و یه مقدار کم هم جلو میگیرن

شوهرش به دوستم گفته بیا پس انداز و طلات رو بده تا از این واحدا بگیریم حالا بنظرتون دوستم چیکار کنه؟

شوهرش خیانت کرده وخب بلاخره این خانم بخشیدتشون که داره باهاش زندگی میکنه پول بده ولی واسه ی خودش دون ...

مساله اینجاست چون از طرف کار شوهرش هست به اسم شوهر میزنن ۶ دونگ رو

واقعا این پول و طلا پشتوانه ی دوستمه چون پدر و برادر نداره و کسی نیست حمایتش کنه

مساله اینجاست چون از طرف کار شوهرش هست به اسم شوهر میزنن ۶ دونگ رو

اگرشوهرش چیزی به نامش نمیزنه اصلااین کارونکنه،ازاین خونه ای که الان دارن بگیدبه نامش بزنن

لطفالایک نکنید،ممنون