1619
1605

برای وزن کم کردنم امروز فردا میکنم برای سر وقت خوندن نمازم امروز فردا میکنم برای برنامه ریزی کردنم امروز فردا میکنم  کلا تو بیشتر چیزا چکار کنم تا رو حرفی ک میزنم بمونم و عمل کنم .سال ب سال میگذره من همونم ک قبلا بودم حتی حوصله ندارم ب خودم برسم .ن ارایشی ن لباس مرتبی و ن موهامو شونه میکنم .تو بیشتر کانال های مفید عضوم حوصله ندارم بخونم و عمل کنم ..بیشتر وقتم نی نی سایت میگذره .و اینستا ..فقط ب خونه میرسم مرتب میکنم.. .

بنده اگر تونستم بر خوابم غلبه کنم و اهداف خودمو پیگیری کنم بهتون میگم شما چیکار کنید😥

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

1522
بنده اگر تونستم بر خوابم غلبه کنم و اهداف خودمو پیگیری کنم بهتون میگم شما چیکار کنید😥

به نظر منم اگه بر خوابت غلبه کنی حق با توإ وگرنه حق با شوهرته

بزرگترین دشمن آرامش انسان مقایسه خود با دیگران است غافل از اینکه هر کسی در مسیری کاملا متفاوت از دیگری در حال سفر و یادگیری است🌷💕🌼🌹💜💛💚                              هر جوری که با خدا راحتی و با هاش راز و نیاز میکنی به زبان خودت برای داداش گل منم دعا کن مشکلش حل بشه و دوباره صورت زیباش رو خندان و شاد « ببینم »                                             💕حاجت روا بشی ان شاءالله💕

منم عین شمام ❤

برای داشتنت 👫 دلی ❤ رو به دریا 🌊 زدم  که از آب میترسید ...!                      دوست عزیز ، من با همه محترمانه برخورد میکنم ،،،وقتی بی احترامی میکنی جوابتو نمیدم یعنی اینکه نمیخوام شخصیتمو در حد تو پایین بیارم وگرنه تو این دوره و زمونه کسی بی زبون نیس نتونه جوابتو بده ...!
به نظر منم اگه بر خوابت غلبه کنی حق با توإ وگرنه حق با شوهرته

دقیقا😑😑😂

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
1614
مگه چقدر میخوابی که ؟؟؟

زیاد نمیخوابم

چون بچه ام دارم نمیتونم به میل خودم بخوابم،شبا طرفای ۱۲ یک میخوابم صب هشت تا نه بیدار میشم،بعدازظهرم اگه دخترم بخوابه شاید بخوابم ولی خب خیلی وقتا حس خواب دارم،دلم میخواد بخوابم،همش میگم کی میشه بتونم بخوابم،میگم شاید یه کمبودی چیزی دارم،آخه قبلا اینجور نبودم،شایدم به خاطر اینه که فعالیت زیاد دارم

به هرحال اگر نتونم برا این حسم کاری کنم هیچوقت به هیچ هدفیم نمیرسم😕

دقیقا😑😑😂

عه😮 ناراحت شدی؟! پس چرا امضات رو عوض کردی😂😂

بزرگترین دشمن آرامش انسان مقایسه خود با دیگران است غافل از اینکه هر کسی در مسیری کاملا متفاوت از دیگری در حال سفر و یادگیری است🌷💕🌼🌹💜💛💚                              هر جوری که با خدا راحتی و با هاش راز و نیاز میکنی به زبان خودت برای داداش گل منم دعا کن مشکلش حل بشه و دوباره صورت زیباش رو خندان و شاد « ببینم »                                             💕حاجت روا بشی ان شاءالله💕
عه😮 ناراحت شدی؟! پس چرا امضات رو عوض کردی😂😂

😂😂😂😂نه بابا چرا ناراحت بشم؟؟؟؟؟مدتی بود میخواستم عوضش کنم،هیشکی جوابمو نمیداد😁

واقعا شما  هم درست گفتی خب😊

😂😂😂😂نه بابا چرا ناراحت بشم؟؟؟؟؟مدتی بود میخواستم عوضش کنم،هیشکی جوابمو نمیداد😁 واقعا شما  ...

عزیزززم 😍😍😍

خدایا شکرت🙇 چه روزی بشه امروز بالاخره منم یک بار درست گفتم