2410
2553
بگو لک لکا ی دونه میندازن تو غذای اونایی ک میخوان بچه داشته باشن  اون دونه رو میخورن میره تو ش ...

اخرش ترسناک شد😂😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو لک لکا ی دونه میندازن تو غذای اونایی ک میخوان بچه داشته باشن  اون دونه رو میخورن میره تو ش ...

تو کارتونا دیده لک لک بچه رو خودش میاره

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

خدا بچه رو می ذاره تو دل مامان . اون موقع خیلی کوچولوئه اندازه یه دونه. بعد خدا بچه رو توی دل مامان رشد می ده. بعد مامان می ره دکتر تا دکتر نی نی شو برلش دنیا بیاره

این نیز بگذرد
2456

خوب نباید دروغ بگی ،راستش رو هم نگو

خواهرم به دخترش گفته بود مادرا یه دونه سلول ،یه دونه کوچیک ،تو دلشون دارن وقتی که ازدواج میکنن ،به خواست خدا ،اون دونه کوچیک بزرگ میشه و بچه میشه ،بعد هم میره دکتر بچه رو بدنیا میاره ، چون سزارین هم شده بود دلش رو نشون داده بود بچه هم قبول کرده بود ،حالا بعدا که بزرگتر بشه میبینه دروغ بهش نگفتن اما همه چی رو هم نگفتن تا بزرگ بشه

چرا حالا انقدر دروغ میگید به بچه ها؟ 

همین که خدا بچه رو میذاره تو شکم مامانش و ...عالی هست

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2714
😂😂😂😂

😂😂به حای اینکه بهش یه جواب منطقی بوه زد بچه رو ناکار کرد😂

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

من به دخترم گفتم من و بابا هز خدا خواستیم تا یه نی نی بده و ونی نی ها باید اول تو دل مامانشون باشن تا کمی بزرگتر بشن و بعد میریم بیمارستان تا نی نی رو دکترا بدنیا بیارن و سونو هم با خودم بردمش گفتم یه دستگاهیه که از نی نی تو دلمون عکس میگیره و نشون میده که نی نی داره زود بزرگ میشه و سالمه تا بدنیا بیاد

وای وای پسر من ۹سالشه از من پرسید من گفتم  تو مدرسه یادتون میدن من بگم ممکنه غلط بگم گمراه بشی ...

😂😂😂اوخی

نه این خیلی سیریشه

الان بهم میخنده میگه رفتی اینترنت بفهمی بچه ها از کجا میان😐😑

من گفتم مامان و بابا ازخدا میخوان بهشون بچه بده

خیلی اصرار میکنن به خدا🤣

خدا یه بچه کوچولو میذاره تو دل مامان

بزرگ میشه

دکتر ازناف مامان بچه رو درمیاره

الان گیر داده به ما به خدا بگید یه خواهر بذاره تو دلت😐

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اتفاقا من پسرم دیروز این سوال و ازم پرسید گفت من شکمت بودم چطوری اومدم بیرون..گفتم وقتی بزرگ بشی میدونی بعضی چیزا رو کوچولو ک هستی نمیدونی..

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
😂😂😂اوخی نه این خیلی سیریشه الان بهم میخنده میگه رفتی اینترنت بفهمی بچه ها از کجا میان😐😑

چند سالشه این گودزیلاس🤣🤣🤣

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706