1619
1605

یه چیزی بگین

لک لک 

دعا 

اینا رو بهش گفتم میگه پس چرا شکمش بزرگ میشه میبرنش اونجا که بچه رو با دستگاه میبینن😐(منظورش همون سونو) 

چیکارش کنم ول کنه؟ 😕

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

من راستشو میگم همچین مادریم من🤣🤣🤣

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!
1522

بگو یه گندم میخورم جوونه میزنه تو شکمم😂

خدایا تا قبل اینکه ازدواج کنم حرفی نداشتم جونمو هر وقت خواستی بگیری حتی بعد ازدواج هم بازم حرفی نداشتم ولی الانکه مادر شدم بهم این فرصتو بده تا وقتی دخترم به سرو سامون رسید کنارش باشم و براش مادری کنم 🤗 خدایا از اینکه خواسته ی دلم با هدیت یکی شد هرروز ممنونتم 😍 خیلی خیلی خیلی خوشحالم که بهم دختر دادی مرسی خدا جون😄

به خواهر زادم گفتن ...توی یه میوه .یه دونه میخورن و اون دونه میشه نینی.....

هر وقت هم خدا بخواد خانوما اون میوه رو میخورن 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤عزیز دلم خدا نخواست که بیای پیشم....خداحافظ فرشته کوچولوی من🖤 
من راستشو میگم همچین مادریم من🤣🤣🤣

دستت درد نکنه😂😂😂

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
1620

بگو لک لکا ی دونه میندازن تو غذای اونایی ک میخوان بچه داشته باشن 

اون دونه رو میخورن میره تو شکم

کم کم بزرگ میشه با اون دستگاه هم نگا میکنن دختره یا پسر

اخرشم مث هندونه شکم رو پاره میکنن تا نی نی بیاد بیرون

ما هموناییم که بقیه رو به راست هدایت کردیم تا مسیرخودمون خلوت شه
بگو یه گندم میخورم جوونه میزنه تو شکمم😂

😐اتفاقا یکی از خاله هاش بهش گفت گوجه میخوریم جوونه میزنه اگر ازدواج کرده باشی بچه میشه

الان گوجه نمیخوره میگه من شوهر ندارم تو دلم درخت میشه الان😐

بگو زن و شوهرامیرن دکتر میگن ما بچه میخوایم یه دارویی میخورن 

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
1432
😐اتفاقا یکی از خاله هاش بهش گفت گوجه میخوریم جوونه میزنه اگر ازدواج کرده باشی بچه میشه الان گوجه ن ...

😂😂😂😂

خدایا تا قبل اینکه ازدواج کنم حرفی نداشتم جونمو هر وقت خواستی بگیری حتی بعد ازدواج هم بازم حرفی نداشتم ولی الانکه مادر شدم بهم این فرصتو بده تا وقتی دخترم به سرو سامون رسید کنارش باشم و براش مادری کنم 🤗 خدایا از اینکه خواسته ی دلم با هدیت یکی شد هرروز ممنونتم 😍 خیلی خیلی خیلی خوشحالم که بهم دختر دادی مرسی خدا جون😄
بگو لک لکا ی دونه میندازن تو غذای اونایی ک میخوان بچه داشته باشن  اون دونه رو میخورن میره تو ش ...

تو کارتونا دیده لک لک بچه رو خودش میاره

1645