1874
1955

بچه ها جاری من خودش خونه داره تو روستا سه تا بچه کوچیک هم داره حقوق هم داره اما شوهرش فوت شده،خواهر شوهرم میخواد خونه ش روبیاره شهرالان به شوهرم گفته برا اونا هم خونه بگیر با پول خودت تا اونا هم بیان،حالم خیلی بده بیاین باهام حرف بزنید 

حق داری 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

صبر ایوب داری که الان نکشتیش🤦🏻‍♀️

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."
1984

شوهرم میخواد از حق من و بچه هام به اونا بده ،من نمیتونم قبول کنم،توگوشی شوهرم یواشکی پیام هاشو دیدم با شوهرم دعوام شد،حالا شما بگین حق دارم ناراحت باشم بعدشم به زور به من پول لباس و دکتر میده

شوهرم میخواد از حق من و بچه هام به اونا بده ،من نمیتونم قبول کنم،توگوشی شوهرم یواشکی پیام هاشو دیدم ...

در این صورت غلط کرده 

karodecorr=اینستاگرامم / karodecorr=ارتباط مستقیم با من با تلگرام / مشاور طراح داخلی و دکوراتیو 
1976

خدا به دادت برسه چه اعصابی داری 

دیگه چکاری از دستت برمیاد شوهرت که کار خودش انجام میده به حرف شما هم که نیست

حداقل کنترلش کن که نره یه خونه گرون بالاشهر بخره  به اسم خودش بگیره نکنه بزن به نام جاریت

شوهرم میخواد از حق من و بچه هام به اونا بده ،من نمیتونم قبول کنم،توگوشی شوهرم یواشکی پیام هاشو دیدم ...

خیلی شکر میخوره پس اصلا رو نده فکر کردم داره برا شمام کم نمیزاره 

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ
1718