1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

@jojo75    

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ...و یه موسیقس ملایم  ...و                                                           به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                

@aysajon

Iyi ki varsinV❤❤           Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍    یک دهه ۸۰ایم😎

بذار دششوری دارم

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!
1665
1645