2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما خانوادگی موهامون پرپشته 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731

من من برعکسشو دارم

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
2738

خانواده پدریم همچین موی پر پشتی داشتن  فقط من انگار کچل بودم  

اما  بچه که بودم خیلی می رسیدن به موهام  عمه هام اینا 

بزرگتر که شدم 

مستمر  زینک پلاس خوردم 

ببوتن  با مارک جالینوس 

ویتامین  ای 

امگا 3

هفته ای یه بار به موهام روغن زدم  مهلوط روغن هام 

هم  گرچک  زیتون  بادام نارگیل 

گرچکش بیشتر بود 

به شیشه روغن ها مخلوط کرده بودم  

قبل حمام دوسه ساعت می زدم   عالی بود 

و اینکا روغن گرم می کردم تا سبک بشه با فرچه  رنگ مو از ریشه تا نوک ساقه مو می کشیدم 

خیلی قبلش هم  تخم شنبلیه خیس می کردم از صافی رد می کردم  اون ابش می زدم اونم خوب بود بعد یکم بو می گرفت  موهام برا همین  دیگه استفاده نکردم اما عالی بودد

سبزیجات تازه مصرف می کردم  به خصوص کاهو 

و خیار 

و 

خوردن مرغ هم برا رشد مو تاثیرش زیاده و  

نتیجش  هم دیدم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549