1619
1605

میشه برد

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

چیش غلط🙄

"- تلخه... "                                                        +"چی؟"                                                          "لبخندت!"                                                              +"از کی تا حالا لبخندای منو مزه مزه میکنی!؟"               -"از وقتی که نتونستم نسبت به انحنای لبات بی تفاوت باشم."

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

نه 

هر وقت بشه

حتی هفت روزه

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

والا دخترمن فک کنم تا ۲سه سالگیش همکاری نکنه

‌‌‌‌‌‌‌‌‌طرز تهيه ي هوو     :١) به احترام شوهر از جا بلند شويد       ٢) از سر كار مياد آب و آبميوه خنك بديد دستش       ٣) براش قرمه سبزي و كشك بادمجون بپزيد      ٤) بچه هاشو ببريد مدرسه و كلاس هاي متفرقه و بر گردونيد      ٥) به خانوادش احترام بگذاريد     ٦) جوراباش و بشوريد     ٧) از رخت و لباس و مسافرتتون بزنيد و براش پس انداز كنيد و يكيشو دوتا كنيد،بعد از چند سال پیش خودش فک میکنه یه گوهیه بعد ميره سرتون هوو مياره یاهم خیانت میکنه !!!
1614

هرموقع عشقت کشید

میخوام پرت بشم تو یک چاه عمیق و ببینم که از سرزمین عجایب سردرآرودم، میخوام پیترپن سرزده بیاد و منو به ناکجاآباد ببره، میخوام یه جادوگر پاهامو تبدیل به دم ماهی کنه تا به اعماق دریا سفر کنم، میخوام فرشته مهربون منو تبدیل به یه عروسک چوبی کنه تا از انسان بودن نجات پیدا کنم، کاش مثل یک خوناشام دویست سال در تابوتی تنها میخوابیدم و بعد وقتی بیدار شدم... هیچ چیز... نیست!
1432
1651