1619
1632
عنوان

جای خالیت را...

183 بازدید | 19 پست

جای خالیت را نه قهوه پرمیکند، نه کتاب، نه سیگار ونه الکل😔

اون دوستت بوووووود

قد بلند، چشم رنگیه 

شاید اون بتونه یه کارایی بکنه😁😁😁

دقت کردین 🧐عروس دریایی داریم 👰ولی دوماد دریایی نداریم! 🤵..... یعنی بی شوهری تو عمق دریاهم موج میزنه😢........ 😂😂😂

😐😐😐😐😐😐😐😐😂

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐..... با تشکر الناز 😊

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
اره دختر ناز خوشگله ی کارایی میتونه کنه

😐😐😐😐

دقت کردین 🧐عروس دریایی داریم 👰ولی دوماد دریایی نداریم! 🤵..... یعنی بی شوهری تو عمق دریاهم موج میزنه😢........ 😂😂😂
جای خالیشو با بیل پر کن😑😑😑

ها😐😐😐

8
آره اسمش ممد نبود احیانن؟؟؟😑 اسیر شدیم😁

😂😂😂😂ارررره از کجا فهمیدی

معمول جاهای خالی بیل میگرن دست پرش میکنن😂

😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/  نزدیک من نشین سندروم پیشا ولنتاین گرفتم همتونو زخمی میکنم 😒واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات/💙👑استقلال👑💙
1432
😂😂😂😂ارررره از کجا فهمیدی

آخه تو چین هم بری بگی ممممممدد یهو ده نفر برمیگردن نگات میکنن

ممد یه اسم نیس ک یه سبکه خلاصه😎😅😅😅

هر چه در فَهم تو آید؛ آن بُوَد مَفهوم تو
1628