2726
عنوان

سریال دل😑😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا حالا اگ ماها اینکارارو میکردیم باباها زندمون نمیزاشتن🤣🤣🤣

حالا اون جدا....آرش همه چی تمومو ول کرده چسبیده ب مهران😕😕😕😕😕😕😕

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
یا خود ارش با سوییشرت کروات میزنه😐😐😐

بدبخت حبیب تو لیساتسه ها اسمش بد در رفته😂😂والا با سوشرت وکراوات اخه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2728
فقط خود ارش که تو اوج عصبانیت داد میزد پدررر پدرررر خیلی با کلاسن همه تو سریالش😂

خخخخخخخخخخخخ

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
چن تا چن تا عاشق رستا شدن. بعد اونوقت رستای خرشانس احمق به هردوشون ناز میکنه. فک کده چ خری هس 

یکی با بنز میره اونیکی با بی ام و میاد این هی ناز میکنه خرشانسه دیگه😂

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
فعلا مانکن رو میبینم من😌 گذاشتم دل زیاد بشه یهو ببینمش

دوست من میزاره همه قسمت های یه سریال بیاد بعد بشینه ببینه 

وای من اصلا نمیتونم همین که قسمت جدید میاد میبینم نهایتا بتونم یه روز صبر کنم فرداش ببینم 

_ تنهایی؟                                                        + منظورت از تنهایی چیه؟                                         _ کسی تو زندگیت هست یا تنهایی؟        + آهان! کسی تو زندگیم هست ولی تنهام... 

[QUOTE=121006599]حالا اون جدا....آرش همه چی تمومو 

اره واقعا زبون وا نمیکنه ب چ مرگشه

واقعا سریال الکی الکی ساخته باب میشه دیگ ک جوونا شب عروسی ول کنن حالا ببین کی خبراش بیاد بیرون

دوست من میزاره همه قسمت های یه سریال بیاد بعد بشینه ببینه  وای من اصلا نمیتونم همین که قسمت جد ...

من شهرزاد رو‌هم گذاشتم زیاد بشه قسمتاش بعد دیدم😄یه کیفی میده پشت سرهم میبینی😁

الان مانکن رو مخمه یه هفته باید منتظر بمونم جدیدش بیاد 

چون قسمت اولشو دیدم دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم ک بعدا ببینم

چرا امضات کم رنگه  
2706